Mesut Özyildirim 

 
Ekimcan Yıldırım 

 
Ekimcan Yıldırım 

 
Anadolu Gencligi Hollanda 

30 Mart - 17 Nisan Şehitlerimizi Anıyor Umudun 20.Yılını Selamlıyoruz 44 YILLIK ONURLU TARİHİMİZİ ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ ONLARA DEVRİM SÖZÜMÜZ VAR 1) Abdulbari Yusufoğlu, 2) Abdullah Bozdağ, 3) Abdullah Gözalan, 4) Abdullah Meral, 5) Abdülkadir Adanur, 6) Abdülmecit Seçkin, 7) Abidin Yıldız, 8) Adalet Yer, 9) Adalet Yıldırım, 10) Adem Tecim, 11) Adil Can, 12) Adnan Berber, 13) Ahmet Arıöz, 14) Ahmet Atasoy, 15) Ahmet Başçavuş, 16) Ahmet Çoban, 17) Ahmet Erekli, 18) Ahmet Fazıl Ercüment Özdemir, 19) Ahmet Güder, 20) Ahmet İbili, 21) Ahmet Karlangaç, 22) Ahmet Köksal, 23) Ahmet Özdemir, 24) Ahmet Öztürk, 25) Ahmet Savran, 26) Ahmet Turgut Yılmaz, 27) Alaattin Genç, 28) Ali Arap Ünver , 29) Ali Ateş, 30) Ali Aygül, 31) Ali Çelik, 32) Ali Demiralp, 33) Ali Duran Eroğlu, 34) Ali Efeoğlu, 35) Ali Ekber Tural, 36) Ali Ertürk, 37) Ali Faik Özkan, 38) Ali Haydar Çakmak, 39) Ali Haydar Şahin, 40) Ali Hüseyin Avcı, 41) Ali İnan, 42) Ali Kaçar, 43) Ali Kalkan, 44) Ali Kılıç, 45) Ali Koç ,46) Ali Necip Bozalioğlu, 47) Ali Özbakır, 48) Ali Rıza Ağdoğan, 49) Ali Rıza Akaslan, 50) Ali Rıza Demir, 51) Ali Rıza Karagöz, 52) Ali Rıza Kurt, 53) Ali Saban, 54) Ali Şahin, 55) Ali Tarık Koçoğlu, 56) Ali Topaloğlu, 57) Ali Yıldırım, 58) Ali Yıldız, 59) Ali Yılmaz, 60) Ali Yücel, 61) Alişan ( Ecevit) Şanlı, 62) Alp Aslan, 63) Alp Ata Akçayöz, 64) Altan Berdan Kerimgiller, 65) Apti Şeker, 66) Arif Öngel, 67) Arslan Arı , 68) Arslan Bilgin, 69) Arzu Güler , 70) Asaf Tunç, 71) Asuman Koç, 72) Aşur Korkmaz, 73) Avni Turan, 74) Ayçe İdil Erkmen, 75) Aydemir Şahin, 76) Aydın Bulmak, 77) Aydın Yalçınkaya, 78) Aydın Yıldırım, 79) Ayhan Efeoğlu, 80) Ayhan Pektaş, 81) Aykut Kaynar, 82) Aynur Ceylan, 83) Ayşe Baştimur, 84) Ayşe Gülen, 85) Ayşe Nil Ergen, 86) Ayşenur Şimşek, 87) Ayten Korkulu, 88) Ayten Yüksel Keleş, 89) Aziz Dönmez, 90) Bahattin Anık, 91) Bahattin İşcan, 92) Bahri Mutlu, 93) Baki Erdoğan, 94) Barbaros Kadıoğlu, 95) Barış Atalay, 96) Barış Budak, 97) Barış Kaş, 98) Bedii Cengiz, 99) Behiye Canik, 100) Bekir Baturu, 101) Berkan Abatay, 102) Berkin Elvan, 103) Berrin Bıçkılar, 104) Besat Ayyıldız, 105) Bilal Karakaya, 106) Birol Karasu, 107) Birsen Hoşver, 108) Birtan Altınbaş, 109) Buluthan Kangalgil, 110) Burhan Remzi Kafadenk, 111) Bülent Çoban, 112) Bülent Dil, 113) Bülent Durgaç, 114) Bülent Karataş, 115) Bülent Pak, 116) Cafer Dereli, 117) Cahit Çifteci, 118) Cahit Şenyüz, 119) Canan Kulaksız, 120) Cavit Özkaya, 121) Celalettin Ali Güler, 122) Cem Güler, 123) Cemal Karapınar, 124) Cemal Örek, 125) Cemal Özdemir, 126) Cemal Uçan, 127) Cengiz Çalıkoparan, 128) Cengiz Kala, 129) Cengiz Soydaş, 130) Cihan Gürz, 131) Cihan Taçyıldız, 132) Cömert Özen, 133) Çağlar Coşkuner, 134) Çetin Gençdoğan, 135) Çiğdem Yıldır, 136) Demet Taner, 137) Derya Devrim Ağırman, 138) Devrim Aslan Güler, 139) Devrim Mehmet Eroğlu, 140) Devrim Yaşar Aslan, 141) Dinçer Yılmaz, 142) Doğan Genç, 143) Doğan Tokmak, 144) Duran Akbaş, 145) Dursun Çakır, 146) Dursun Işık, 147) Dursun Karataş, 148) Düzgün Aksakal, 149) Düzgün Tekin, 150) Eda Yüksel, 151) Ekrem Akın Savaş, 152) Elif Karaman, 153) Elmas Yalçın, 154) Emine Tunçal, 155) Engin Çeber, 156) Enver Er, 157) Erbil Sarı, 158) Ercan Gündoğdu, 159) Ercan Özçeken, 160) Ercan Polat, 161) Ercüment Aksoy, 162) Erdal Dalgıç, 163) Erdinç Aslan, 164) Erdoğan Güler, 165) Erdoğan Şakar, 166) Ergani Arslan, 167) Erhan Kökdemir, 168) Erhan Yılmaz, 169) Erkan Akçalı, 170) Erkan Dilsiz, 171) Erol Evcil, 172) Erol Yalçın, 173) Ertan Saruhan, 174) Esat Atmaca, 175) Esma Polat, 176) Eylem Yıldız, 177) Eyüp Baş, 178) Eyüp Beyaz, 179) Eyüp Samur, 180) Eyüphan Polat, 181) F. Yılmaz Güven, 182) Fadime Bingöl, 183) Faruk Bayrakçı, 184) Faruk Kadıoğlu, 185) Fatma Bilgin, 186) Fatma Ersoy, 187) Fatma Hülya Tumgan, 188) Fatma Koyupınar, 189) Fatma Özçelik, 190) Fatma Süzen, 191) Fatma Tokay Köse, 192) Fehime Öztürk, 193) Ferda Civelek, 194) Ferhan Peker, 195) Feride Harman, 196) Feride Karaca, 197) Feridun Yücel Batu, 198) Ferit Eliuygun, 199) Fevzi Azırcı, 200) Fırat Tavuk, 201) Fidan Kalşen, 202) Figen Yalçınoğlu, 203) Fikret Kara, 204) Fikri Keleş, 205) Filiz Ünal, 206) Fintöz Dikme, 207) Fuat Erdoğan, 208) Fuat Perk, 209) Gazi Arıcı, 210) Gökçe Şahin, 211) Gülay Kavak, 212) Gülender Çakmak, 213) Güler Ceylan, 214) Güler Zere, 215) Gülizar Şimşek, 216) Gülnaz Sarıoğlu, 217) Gülnihal Yılmaz, 218) Gülser Tuzcu, 219) Gülseren Beyaz, 220) Gülsüman Dönmez, 221) Gültekin Beyhan, 222) Gültekin Koç, 223) Günay Öğrener, 224) Güner Şar, 225) Gürsel Akmaz, 226) Güven Keskin, 227) Hakan Kasa, 228) Hakkı Karahan, 229) Halil Ateş, 230) Halil İbrahim Bayraktar, 231) Halil İbrahim Ekicibil, 232) Halil Önder, 233) Hamdi Aygül, 234) Hamide Öztürk, 235) Hamit Kaya, 236) Hamiyet Yıldız, 237) Hanım Gül, 238) Hasan Aktaş, 239) Hasan Ateş, 240) Hasan Aydoğan, 241) Hasan Balıkçı, 242) Hasan Beyaz, 243) Hasan Çicek, 244) Hasan Eliuygun, 245) Hasan Erkuş, 246) Hasan Ferit Gedik, 247) Hasan Güngörmez, 248) Hasan Gürgen, 249) Hasan Hüseyin Boyraz, 250) Hasan Hüseyin Onat, 251) Hasan Karagöz, 252) Hasan Okut, 253) Hasan Selim Gönen, 254) Hasan Telci, 255) Hasan Veli Aşıkçı, 256) Hatice Alankuş, 257) Hatice Özen, 258) Hatice Yıldız, 259) Haydar Akdemir, 260) Haydar Aydın, 261) Haydar Başbağ, 262) Haydar Boyraz, 263) Hayrettin Eren, 264) Hayri Koç, 265) Hıdır Demir, 266) Hikmet Kuru, 267) Hüdai Arıkan, 268) Hülya Ateş, 269) Hülya Şimşek, 270) Hüsamettin Ciner, 271) Hüsamettin Yaman, 272) Hüseyin Aksoy, 273) Hüseyin Aslan, 274) Hüseyin Cevahir, 275) Hüseyin Coşkun, 276) Hüseyin Çukurluöz, 277) Hüseyin Deniz, 278) Hüseyin Kılıç (17 Nisan ), 279) Hüseyin Kılıç (Dersim), 280) Hüseyin Soyuuğur, 281) Hüseyin Taş, 282) Hüseyin Ulu, 283) Hüsniye Aydın, 284) Hüsnü İşeri, 285) İbiş Demir, 286) İbrahim Çuhadar, 287) İbrahim Doğan, 288) İbrahim Erdoğan, 289) İbrahim Erler, 290) İbrahim İlçi, 291) İbrahim Karakuş , 292) İbrahimYalçın, 293) İbrahim Yalçın Arkan, 294) İlginç Özkeskin, 295) İlhami Çavuşoğlu, 296) İlhan Yılhan, 297) İlker Babacan, 298) İmdat Bulut, 299) İmran Ayhan, 300) İpek Yücel, 301) İrfan Ağdaş, 302) İrfan Barlık, 303) İrfan Ortakçı, 304) İrfan Yenilmez, 305) İskender Eroğlu, 306) İsmail Akarçeşme, 307) İsmail Bahçeci, 308) İsmail Kandemir, 309) İsmail Karaman, 310) İsmet Erdoğan, 311) İsmet Güvenç, 312) İsmet Kavaklıoğlu, 313) Kadir Bülent Ülkü, 314) Kadir Doğan, 315) Kadir Güven, 316) Kadri Güldü, 317) Kahraman Altun, 318) Kalender Kayapınar, 319) Kamer Güneş, 320) KasımYılmaz, 321) Kayhan Tazeoğlu, 322) Kazım Gülbağ, 323) Kemal Altun, 324) Kemal Askeri, 325) Kemal Aygül, 326) Kemal Camekan, 327) Kemal Karaca, 328) Kenan Aydemir, 329) Kenan Gürz, 330) Kevser Mırzak, 331) Kıymet Hanoğlu, 332) Koray Doğan, 333) Kubilay Yeşilkaya, 334) Levent Doğan, 335) Lütfiye Kaçar, 336) M. Ali Baloğlu, 337) Mahir Çayan, 338) Mahmut Gökhan Öz, 339) Makbule Sürmeli, 340) Maksut Polat, 341) Mazlum Güder, 342) Mehdi Duran Alkan, 343) Mehmet Akif Dalcı, 344) Mehmet Akşer, 345) Mehmet Ali Aydın, 346) Mehmet Ali Karasoy, 347) Mehmet Ali Mandal, 348) Mehmet Ali Öztürk, 349) Mehmet Başbağ, 350) Mehmet Büçkün, 351) Mehmet Çolak, 352) Mehmet Gündüz, 353) Mehmet Maraş, 354) Mehmet Mart , 355) Mehmet Salgın, 356) Mehmet Soylu, 357) Mehmet Tayanç, 358) Mehmet Tepe, 359) Mehmet Topaloğlu, 360) Mehmet Yıldırım, 361) Melek Serin, 362) Meral Akpınar, 363) Meryem Altun, 364) Mete Nazım Dölek, 365) Mete Nezihi Altınay, 366) Metin Andaç, 367) Metin Keskin, 368) Metin Köse, 369) Metin Topal, 370) Metin Türker, 371) Mevlüt Çınar, 372) Mikail Güven, 373) Muammer Karan, 374) Muhammed Kaya, 375) Muharrem Çetinkaya, 376) Muharrem Karademir, 377) Muharrem Karakuş, 378) Muharrem Karataş, 379) Muharrem Özdemir, 380) Murat Çoban, 381) Murat Çuhacı, 382) Murat Er, 383) Murat Gül, 384) Murat Kaymak, 385) Murat Özdemir, 386) Musa Öznur, 387) Mustafa Aktaş, 388) Mustafa Albayrak, 389) Mustafa Bektaş, 390) Mustafa Erol, 391) Mustafa Işık, 392) Mustafa İşeri, 393) Mustafa Kamacı, 394) Mustafa Kemal İnan, 395) Mustafa Kuran, 396) Mustafa Sefer, 397) Mustafa Selçuk, 398) Mustafa Yılmaz, 399) Müjdat Çelikyay, 400) Müjdat Yanat, 401) Mürsel Göleli, 402) Müslüm Aydın, 403) Nadir Ölmez, 404) Nail Çavuş, 405) Nazım Karaca, 406) Nazmi Türkcan, 407) Nebi Akyürek, 408) Necdet Pişmişler, 409) Necla Çavumirza, 410) Necmettin Giritlioğlu, 411) Neslihan Uslu, 412) Nihat Kaya, 413) Nihat Şahin, 414) Nihat Yılmaz, 415) Nilüfer Alcan, 416) Niyazi Aydın, 417) Niyazi Tekin, 418) Numan Kaygusuz, 419) Nuran Demir, 420) Nurettin Güler, 421) Nurettin Topal, 422) Nurhan Azak, 423) Nurhayat Beyhan, 424) Nuri Aslan, 425) Nurten Acar, 426) Nurten Demir, 427) Okan Yıldırım, 428) Olcay Uzun, 429) Orhan Korkut, 430) Orhan Oğur, 431) Orhan Özen, 432) Orhan Veli Saydemir, 433) Osman Korkmaz, 434) Osman Osmanağaoğlu, 435) Osman Sönmez, 436) Osman Sümbül, 437) Ömer Aydoğmuş, 438) Ömer Coşkunırmak, 439) Ömer Demir, 440) Ömer Ermiş, 441) Ömer Faruk Bayraktar, 442) Önder Özdoğan, 443) Özer Elmas, 444) Özgür Kılıç, 445) Özlem Durakcan, 446) Özlem Ercan, 447) Özlem Kılıç, 448) Özlem Türk, 449) Öztürk Acari, 450) Perihan Demirer, 451) Pınar Güngör, 452) Recai Dinçel, 453) Recep Güler, 454) Recep Sinan, 455) Refik Horoz, 456) Renan Eriş, 457) Reyhan Havva İpek, 458) Rıdvan Sancar, 459) Rıfat Özgüngör, 460) Rıza Boybaş, 461) Rıza Boyraz, 462) Rıza Güneşer, 463) Sabahat Karataş , 464) Sabit Ertürk, 465) Sabri Atılmış, 466) Sadettin Emir Çınaroğlu, 467) Sadık Mamati, 468) Sadrettin Uğurlu, 469) Saffet Alp, 470) Sait Erol, 471) Salih Bademci, 472) Salih Çınar, 473) Salih Kul, 474) Salih Sevinel, 475) Satı Taş, 476) Sebahattin Kurt, 477) Sebahattin Yavuz, 478) Sedat Karakurt, 479) Seher Şahin, 480) Selami Kurnaz, 481) Selçuk Akgün, 482) Selçuk Küçükçiftçi, 483) Selhan Top, 484) Selim Mehmet Yücel, 485) Selim Yeşilova, 486) Selma Çıtlak, 487) Selma Doğan, 488) Selma Kubat, 489) Selvi Uzun, 490) Semiran Polat, 491) Semra Başyiğit, 492) Senem Adalı, 493) Serap Şimşek, 494) Serdar Demirel, 495) Serdar Karabulut, 496) Sergül Hatice Albayrak, 497) Serpil Yılmaz, 498) Servet Delice, 499) Sevcan Yavuz, 500) Sevgi Erdoğan, 501) Seyhan Ayyıldız, 502) Seyhan Doğan, 503) Sezgin Engin, 504) Sıddık Özçelik , 505) Sibel Açıkalın, 506) Sibel Yalçın, 507) Sinan Kazım Özüdoğru, 508) Sinan Kukul, 509) Solmaz Demir, 510) Solmaz Karabulut, 511) Soner Gül, 512) Soner Pektaş, 513) Songül Erkuş, 514) Songül Koçyiğit, 515) Suat Alkan, 516) Sultan Cenik, 517) Sultan Çelik, 518) Sultan Yıldız, 519) Süleyman Örs, 520) Şaban Şen, 521) Şadan Öngel, 522) Şefinur Tezgel, 523) Şenay Hanoğlu, 524) Şenay Sonar, 525) Şengül Akkurt, 526) Şengül Gülsoy, 527) Şengül Yıldıran, 528) Şenol Şener, 529) Şerafettin Şirin, 530) Şirin Erol, 531) Şükran Kuru, 532) Şükrü Sarıtaş, 533) Şükrü Sülek, 534) Tahsin Elvan, 535) Talip Güldal, 536) Taşkın Usta, 537) Tayyar Turhan Sayar, 538) Tevfik Durdemir, 539) Tuncay Geyik, 540) Tuncay Karaman, 541) Turan Kılıç, 542) Turan Şahin , 543) Turgay Koç, 544) Turgut Akkaya, 545) Turgut İçpınar, 546) Turgut İpçioğlu, 547) Tülay Korkmaz, 548) Tülin Aydın Bakır, 549) Uğur Bülbül, 550) Uğur Korkmaz, 551) Uğur Sarıaslan, 552) Uğur Türkmen, 553) Uğur Yaşar Kılıç, 554) Ulaş Bardakçı, 555) Umut Gedik, 556) Ümit Doğan Gönül, 557) Ümit Günger, 558) Ümüş Şahingöz, 559) Vedat İnan, 560) Vedat Özdemir, 561) Vehpi Melek, 562) Veli Güneş, 563) Veysel Beysüren, 564) Yalçın Çakmak, 565) Yalçın Levent, 566) Yasemin Cancı, 567) Yaşar Yılmaz, 568) Yavuz Yazlı, 569) Yazgülü Güder Öztürk, 570) Yemliha Kaya, 571) Yener Türker, 572) Yunus Gündoğdu, 573) Yunus Güzel, 574) Yusuf Aracı, 575) Yusuf Bağ, 576) Yusuf Erişti, 577) Yusuf Kutlu , 578) Yusuf Tecim, 579) Yusuf Topallar, 580) Yücel Maral, 581) Yücel Şimşek, 582) Yüksel Babacan, 583) Yüksel Erol , 584) Yüksel Genç, 585) Yüksel Güneysel, 586) Yüksel Karan, 587) Yüksel Kaşıkçı, 588) Yüksel Munzur, 589) Zehra Kulaksız, 590) Zehra Öncü, 591) Zekai Bölükbaşı, 592) Zeki Öztürk, 593) Zeliha Ertürk, 594) Zeliha Güdenoğlu, 595) Zeynel Kızılkaya, 596) Zeynep Arıkan Gülbağ, 597) Zeynep Eda Berk, 598) Zeynep Esra Bolayır, 599) Zeynep Gültekin, 600) Zeynep Korkmaz,

 
Furkan Kaya 

 
Atatürk Üniversitesi Felsefe 

 
TC Ramazan Kaya 

 
Nimet Yılmaz 

 
Mutlu Fadime Kalaycı 

istanbulu dinliyorum gözlerim kapalıı....

 
Paletimdeki Renkler 

İstanbul'u Dinliyorum Gözlerim Kapalı ✫ Orhan Veli Kanık ✫ Cem Karaca'nın sesinden RTV1 Cansu Acar

 
Salih Acar 

Nurettin Gökçe Can Dada Hüseyin Veli Nihal Veli Volkan Acar Ben diyorum size ucunda ölüm var diye dinleyen yok. sakalımız yokki dinleyesiniz demicem,dinleyin diye artık sakalda biraktım

 
Murat Bey 

 
Murat Özyılmaz 

 
Medine Prodüction 

İŞTE İL İL, İLÇE İLÇE YEREL SEÇİM SONUÇLARI ADANA BÜYÜKŞEHİR: Hüseyin Sözlü (MHP) Ceyhan: Mehmet Ali Arzu AK Parti, Çukurova: Soner Çetin CHP, Karataş: Boğaçhan Ünal CHP, Pozantı: Mustafa Çay MHP, Saimbeyli: Mustafa Şahin Gökçe MHP, Sarıçam: Bilal Uludağ MHP, Tufanbeyli: Remzi Ergü AK Parti, Yüreğir: Mahmut Çelikcan AK Parti ADIYAMAN: Fehmi Hüsrev Kutlu (AK Parti)? Besni: İbrahim Öztürk SP, Çelikhan: Mustafa Bulut AK Parti, Gölbaşı: Yusuf Özdemir AK Parti, Kahta: Abdurrahman Toprak AK Parti, Samsat: Yusuf Fırat AK Parti, Sincik: Mehmet Buz AK Parti, Tut: Cemal Avcı CHP AFYON: Burhanettin Çoban (AK?Parti) Başmakçı: Ayhan Gönüllü MHP, Bolvadin: Fatih Kayacan AK Parti, Çay: Hüseyin Çağrı MHP, Dazkırı: İsmail Taylan CHP, Hocalar: Ali Arslan AK Parti, İhsaniye: Şaban Çabuk MHP, İscehisar: Mustafa Çibik AK Parti, Sandıklı: Mustafa Çöl AK Parti, Sinanpaşa: Murat Karakoyun AK Parti, Sultandağı: Osman Acar CHP, Şuhut: Recep Bozkurt AK Parti AĞRI: Hasan Arslan (AK?Parti) Diyadin: Hazal Aras BDP, Doğubeyazıt: Murat Rohat Özbay BDP, Tatlıçay: İsmail Taşdemir AK Parti AKSARAY: Haluk Şahin Yazgı (AK?Parti) Ağaçören: Tuncay Atak AK Parti, Eskil: Niyazi Alçay AK Parti, Gülağaç: Faruk Teymen AK Parti AMASYA: Cafer Özdemir (AK?Parti) Göynücek: Kemal Şahin AK Parti, Gümüşhacıköy: Zehra Özyol CHP, Hamamözü: Bahattin Destebaş SP, Suluova: Fatih Üçok AK Parti, Taşova: Bayram Öztürk AK Parti ANKARA BÜYÜKŞEHİR: Melih Gökçek (AK?Parti) Aykurt: Gültekin Ayantaş AK Parti, Altındağ:Veysel Tiryaki AK Parti, Ayaş: Bülent Taşan AK Parti, Bala: İbrahim Gürbüz AK Parti, Beypazarı: Tuncer Kaplan AK Parti, Çamlıdere: Hazım Caner Can AK Parti, Çankaya: Alper Taşdelen CHP, Çubuk: Tuncay Acehan AK Parti, Elmadağ: Gazi Şahin AK Parti, Etimasgut: Enver Demirel MHP, Evren: Abdulkadir Demirci AK Parti, Gölbaşı: Fatih Duruay AK Parti, Güdül: Havva Yıldırım AK Parti, Kalecik: Filiz Ulusoy AK Parti, Kazan: Lokman Ertürk AK Parti, Keçiören: Mustafa Ak AK Parti, Kızılcahamam: Muhittin Güney AK Parti, Mamak: Mesut Akgül AK Parti, Nallıhan: Mehmet Mete AK Parti, Polatlı: Mürsel Yıldızkaya MHP, Pursaklar: Selçuk Çetin AK Parti, Sincan: Mustafa Tuna, Şereflikoçhisar: Ferda Polat AK Parti, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR: Menderes Türel (AK Parti) Akseki: İsmet Uysal AK Parti, Aksu: Halil Şahin AK Parti, Elmalı: Ümit Öztekin AK Parti, Finike: Kaan Osman Sarıoğlu MHP, İbradı: Serkan Küçükkuru CHP, Kepez: Hakan Tütüncü AK Parti, Konyaaltı: Muhittin Böcek CHP, Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya AK Parti, Manavgat: Şükrü Sözen CHP, Muratpaşa: Ümit Uysal CHP, Serik: Ramazan Çalık AK Parti ARDAHAN: Faruk Köksoy (AK?Parti) Çıldır: Nurettin Aygün CHP, Damal: Ergin Önal CHP, Göle: Akın İsmailoğlu AK Parti, Hanak: Ayhan Büyükkaya CHP, Posof: Cahit Ulgar AK Parti ARTVİN: Mehmet Kocapete (AK Parti) Ardanuç: Yıldırım Demir CHP, Arhavi: Coşkun Hekimoğlu AK Parti, Borçka: Aslan Atan AK Parti, Murgul: Hasan Çavuş AK Parti, Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk AK Parti, Yusufeli: Eyüp Aytekin AK Parti AYDIN BÜYÜKŞEHİR: Özlem Çerçioğlu (CHP) Çine: Enver Salih Dinçer CHP, Efeler: Mesut Özakcan CHP, Germencik: Kasım Çalışkan HDP, İncirliova: Gürşat Kale MHP, Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı CHP, Karpuzlu: Tuğrul Ozan MHP, Koçarlı: Abdullah Arıcı AK Parti, Köşk: Rıfat Kadri Kılınç AK Parti, Kuşadası: Özer Kayalı CHP, Kuyucak: Metin Ertürk AK Parti, Nazilli: Haluk Alıcık MHP, Söke: Süleyman Toyran CHP, Sultanhisar: Ertegün Ünal AK Parti, Yenipazar: Ebubekir Karakaş MHP BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR: A. Edip Uğur (AK Parti) Altıeylül: Zekai Kafaoğlu AK Parti, Ayvalık: Rahmi Gencer CHP, Balya: Osman Kılıç MHP, Bandırma: Dursun Mirza CHP, Bigadiç: İsmail Avcu AK Parti, Burhaniye: Firket Akova CHP, Dursunbey: Ramazan Bahçavan AK Parti, Edremit: Kamil Saka CHP, Erdek: Hüseyin Aysan AK Parti, Gönen: Hüseyin Yakar AK Parti, Havran: Emin Ersoy AK Parti, İvrindi: Recai Baytar AK Parti, Karesi: Yücel Yılmaz AK Parti, Kesput: İsmail Cankul AK Parti, Manyas: Hasan Kahraman AK Parti, Marmara: Süleyman Aksoy AK Parti, Savaştepe: Turhan Şimşek AK Parti, Sındırgı: Ekrem Yavaş AK Parti, Susurluk: Hüseyin Hızlıoğlu AK Parti. BARTIN: Cemil Akın (MHP) Amasra: Mehmet Emin Timur CHP, Kurucaşile: Mehmet Zihni Sayın AK Parti,?Ulus:?Hasan?Hüseyin Uzun AK Parti BATMAN: Sabri Özdemir (BDP) Beşiri: Mustafa Öztürt BDP, Gercüş: A. Kerim Kaya BDP, Hasankeyf: A Vahap Kusen AK Parti, Kozluk: M. Veysi Işık AK Parti, Sason: Muzaffer Arslan AK Parti BAYBURT: Mete Memiş (AK?Parti) Aydıntepe: Haşim Şentürk MHP, Demirözü: Selami Ersen AK Parti BİLECİK: Selim Yağcı (AK?Parti) Bozüyük: Fatih Bakıcı AK Parti, İnhisar: Ayhan Ödübek MHP, Osmaneli: Münür Şahin AK Parti, Pazaryeri: Muzaffer Yalçın AK Parti, Söğüt: Halil Aydoğdu MHP, BİNGÖL: Yücel Barakazi (AK Parti) Adaklı: Zeki Işık AK Parti, Genç: Mehmet Hadi Topraktan AK Parti, Kiğı: Yılmaz Gündüz CHP, Solhan: Abdulhakim Yıldız AK Parti, BİTLİS: Hüseyin Olan (BDP) Adilcevaz: Necati Gürsoy AK Parti, Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban AK Parti, Güroymak: Mehmet Emin Özkan BDP, Hizan: İhsan Uğur BDP, Mutki: Özcan Birlik BDP, Tatvan: Fettah Aksoy AK Parti BOLU: Alaaddin Yılmaz (AK Parti) Dörtdivan:?Hasan Uzunoğlu AK Parti, Gerede: Mustafa Allar AK Parti, Göynük: Kemal Kazan AK Parti, Kıbrıscık: Doğan Dağ CHP, Mengen: Turhan Bulut CHP, Seben: Süleyman Özbağ AK Parti, Yeniçağa: Recayi Çağlar AK Parti BURDUR: A. Orkun Ercengiz (CHP) Altınyayla: Ahmet Serttaş AK Parti, Bucak: Süleyman Mutlu AK Parti, Çeltikçi:?Rıza Yanar AK Parti, Gölhisar: Ramazan Canural AK Parti, Kemer: Durmuş Erdem AK Parti, BURSA BÜYÜKŞEHİR: Recep Altepe (AK?Parti) Büyükorhan:?Hasan?Taş?AK Parti Gemlik: Refik Yılmaz AK Parti Gürsü: Cüneyt Yıldız AK Parti Harmancık: Mustafa Çetinkaya AK Parti İnegöl: Alinur Aktaş AK?Parti?İznik: Osman Sargın AK Parti Karacabey: Ali Özkan AK Parti Keles: Mehmet Teke AK Parti Kestel: Yener Acar AK Parti Mudanya: Hayri Türkyılmaz CHP Mustafakemalpaşa:?Sadi Kurtulan AK Parti Nilüfer: Mustafa Bozbey CHP Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu AK Parti Orhangazi: Neşet Çağlayan AK Parti Osmangazi: Mustafa Dündar?AK?Parti?Yenişehir:?Süleyman Çelik AK?Parti Yıldırım:?İsmail hakkı Edebali AK Parti ÇANAKKALE: Ülgür Gökhan (CHP) Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin AK Parti Bayramiç: Sadettin Arslan AK Parti Biga: İsmail Işık CHP Bozcaada: Hakan Can Yılmaz CHP Çan: Abdurrahman Kuzu AK Parti Eceabat: Adem Ejder MHP Ezine: Haluk Babaoğlu AK Parti Gelibolu: Münir Mustafa Özacar CHP Gökçeada: Ünal Çetin MHP Lapseki: Eyüp Yılmaz AK Parti Yenice: Veysel Acar AK Parti ÇANKIRI: İrfan Dinç (AK?Parti) Atkaracalar:?Rifat Altuntop AK Parti Bayramören: Halil Muratoğlu MHP Çerkeş: Hasan Sopacı AK Parti Eldivan: Nusrettin Gökçer MHP Ilgaz: Arif Çayır MHP Kızılırmak: Bayar Soysal AK Parti Korgun: Halil Öz AK Parti Kurşunlu: Şakir Kaymak AK Parti Orta: Bayram Yavuz Onay AK Parti Şabanözü: Mustafa Karakaya MHP Yapraklı:?Ali Hasekioğlu AK Parti ÇORUM: Muzaffer Külcü (AK?Parti) Alaca: Muhammet Esat Eyvaz AK Parti Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti Boğazkale: Osman Tangazoğlu AK Parti Dodurga: MUstafa Aydın DP İskilip: Recep Çatma AK Parti Kargı: Zeki Şen AK Parti Mecitözü: Yaşar Kabakçı AK Parti Ortaköy: Taner İsbir AK Parti Osmancık: Hamza Karataş AK Parti?Sungurlu:?Abdulkadir Şahiner?MHP?Uğurludağ:?Remzi?Torun MHP DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR: Osman Zolan (AK?Parti) Acıpayam: Hulusi Şevkan AK Parti Babadağ: Salim Demirezen AK Parti Baklan: Yusuf Gülsever AK Parti Bekilli: Mustafa Başkafa CHP Beyağaç: Mustafa Akçay AK Parti Bozkurt: Birsen Çelik CHP Buldan: Ahmet Kırık AK Parti Çal: Fethi Akcan MHP Çameli: Cengiz Arslan AK Parti Çardak: Mahmut Öztürk AK Parti Çivril: Gürcan Güven AK Parti Güney: Halil Ayhan AK Parti Honaz: Turgut Devecioğlu AK Parti Kale: Erkan Hayla AK Parti Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu AK Parti Pamukkale: Hüseyin Gürlesin AK Parti Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş AK Parti Serinhisar: Mehmet Kobaş AK Parti Tavas: Turhan Veli Akyol AK Parti DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR:?Gültan Kışanak (BDP) Bağlar: Birsen Kaya Akat BDP Bismil: Cemile Eminoğlu BDP Çermik: Mehmet Akdağ AK Parti Çınar: Ahmet Cengiz BDP Çüngüş: Zübeyir Arslanca AK Parti Dicle: Abdulsamed Bilgin BDP Eğil: Mehmet Karakaş AK Parti Ergani: Ramazan Kartalmiş BDP Hani: Abdurrahman Zorlu BDP Hazro: Güler Özavcı Doğu BDP Kayapınar: Mehmet Ali Aydın BDP Kocaköy: Affüllah Kar BDP Kulp:Abdullah Özgen AK Parti Lice: Rezan Zuğurli BDP Silvan: Yüksel BodakçiBDP Sur: Seyid Narin BDP Yenişehir: Selim Kurbanoğlu BDP DÜZCE: Mehmet Keleş (AK Parti) Akçakoca: Cüneyt Yemenici AK Parti, Cumayeri: Recep Tuna AK Parti, Çilimli: Muhsin Yavuz AK Parti, Gölyaka Bekir Akbulut AK Parti, Gümüşova: Ahmet Azap AK Parti, Kaynaşlı: Erol Bayraktar AK Parti, Yığılca: Muzaffer Yiğit AK Parti EDİRNE: Recep Gürkan (CHP) Enez: Abdullah Bostancı AK Parti, Havsa: Oğuz Tekin CHP, İpsala: Mehmet Kerman AK Parti Keşan: Mehmet Özcan CHP, Lalapaşa: Bülent Şahinbaş MHP, Meriç: Nihat Yörük AK Parti, Süloğlu: Mehmet Ormankıran CHP, Uzunköprü: Enis İşbilen CHP, ELAZIĞ: Mücahit Yanılmaz (AK?Parti) Ağın: Yılmaz Serttaş MHP, Arıcak: Münür Yıldız BBP, Baskil: İhsan Akmurat AK Parti, Karakoçan: Burhan Kocaman BDP, Keban:Fethiye Atlı AK Parti, Kovancılar:?Hacı?Akpınar?AK?Parti, Maden: Orhan Yavuz AK Parti Palu:Said Dağoğlu AK Parti Sivrice:Turgay Gündoğan SP ERZİNCAN: Cemalettin Başsoy?(AK Parti) Çayırlı:Atınç Bahadır AK Parti İliç:Muhlis Doğan MHP Kemah:Mahmut Cantekin AK Parti Kemaliye:Mustafa Haznedar AK Parti Otlukbeli: Vahdet Ercan AK Parti Refahiye: Cevdet Çınar MHP Tercan:Mehmet Yılmaz MHP Üzümlü: Ahmet Sazlı AK Parti ERZURUM BÜYÜKŞEHİR: Mehmet Sekmen (AK Parti) Aşkale: Enver Başaran AK Parti, Aziziye: Muhammed Cevdet Orhan AK Parti, Çat: Melik Yaşar AK Parti, Hınıs: Hasan Basri Fırat BDP, Horosan: Abdulhatem Bastem AK Parti İspir: Osman Çakır AK Parti Karaçoban: İrfan Sarı BDP Karayazı: Sait Karabakan BDP Köprüköy: Osman Belli AK Parti Narman: Yücel Ahmet İşleyen AK Parti Oltu: İbrahim Ziyrek AK Parti Olur: Rüstem Polat AK Parti Palandöken: Orhan Bulutlar AK Parti Pasinler: Ünsal Sertoğlu AK Parti Pazaryolu:Recep Kaplan AK Parti Şenkaya: Görbil Özcan AK Parti Tekman: Müfit Bingöl AK Parti Tortum: Hasan Çakmak AK Parti Uzundere: Halis Özsoy AK Parti, Yakutiye: Ali Korkut AK Parti ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR: Yılmaz Büyükerşen (CHP) Alpu: Rafet Demirtaş AK Parti Beylikova: Özkan Alp AK Parti Çifteler: Metin Özen AK Parti Günyüzü: Mehmet Remzi?Arayit?AK?Parti?Han:?Erdal Şanlı CHP İnönü: Kadir Bozkurt AK Parti Mahmudiye: Ayşe Güney AK Parti Mihalgazi: Zeynep Akgün?AK?Parti?Mihalıççık:?İsmail Uysal?AK?Parti?Odunpazarı:?Kazım?Kurt CHP Sarıcakaya:?Faruk Güler AK Parti Seyitgazi: Hasan Kalın?AK?Parti?Sivrihisar: Hamit Yüzügüllü?AK?Parti?Tepebaşı:?Ahmet?Ataç CHP GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR: Fatma Şahin (AK Parti) Araban: Mehmet Özdemir AK Parti İslahiye: Kemal Vural AK Parti Karkamış: Mehmet Seydi Yılmaz MHP Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan AK Parti Nurdağı: Hacı Coşkun MHP Oğuzeli: Mehmet Sait Kılıç MHP Şahinbey: Mehmet Tahmazoğlu AK Parti Şehitkamil: Rıdvan Fadıloğlu AK Parti Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu AK Parti GİRESUN: Kerim Aksu (CHP) Alucra: Asım Kaymakçı AK Parti Bulancak: Recep Yakar AK Parti Çamoluk: Savaş Akarçeşme AK Parti Çanakçı: Tuncay Kasım AK Parti Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu AK Parti Doğankent: Haşim Birol Tekin MHP Espiye: Mustafa Karadere AK Parti Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu AK Parti Görele: Tolga Erener AK Parti Güce: Aytekin Geçgel AK Parti Keşap: Mehmet Emür AK Parti Piraziz: Hayri Özdemir AK Parti Şebinkarahisar: Şahin Yılancı AK Parti Tirebolu: Abdullah Karapıçak AK Parti Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu AK Parti GÜMÜŞHANE: Ercan Çimen (AK Parti) Kelkit: Ünal Yılmaz AK Parti Köse: Şerif Aygün AK Parti Kürtün:Ahmet Kanat AK Parti Şiran: Ömer Yeniçeri MHP Torul: Hayri Bostan MHP HAKKARİ: Dilek Hatipoğlu (BDP) Çukurca: Servet Tunç BDP Şemdinli: Fikri Algül AK Parti Yüksekova: Ruken Yetişkin BDP HATAY BÜYÜKŞEHİR: Lütfi Savaş (CHP) Altınözü:Rifat Sarı AK Parti Antakya: İsmail Kimyeci AK Parti Arsuz: Nazım Çulha CHP Belen: Adnan Vurucu AK Parti Defne: İbrahim Yaman CHP Dörtyol: Yaşar Toksoy MHP Erzin: Kasım Şimşek AK Parti Hassa: Abdurrahman Demirel AK Parti İskenderun: Yusuf Hamit Civelek CHP Kırıkhan: Ayhan Yavuz AK Parti Payas:Bekir Altan AK Parti Reyhanlı: Hüseyin Şanverdi?AK?Parti Samandağ: Mithat Nehir CHP Yayladağı: Mehmet Kalkan AK Parti IĞDIR: Gündüz Güneş (MHP) Karakoyunlu: Kurban Kaya CHP ISPARTA: Yusuf Ziya Günaydın (MHP) Aksu: Ali Kaya CHP Atabey: Tevfik Atasoy AK Parti Eğirdir: Ömer Şengöl DP Gelendost: Mehmet Sezgin AK Parti Gönen: Hüseyin Kaya CHP Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak AK Parti Sinirkent: Erol Civelekoğlu MHP Sütçüler: Mustafa Üstün AK Parti Şarkikaraağaç: İsa Çarkacı BBP Uluborlu: Mehmet Ünverdi AK Parti Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü MHP Yenişarbademli: Mustafa Erdem CHP İZMİR BÜYÜKŞEHİR: Aziz Kocaoğlu (CHP) Aliağa: Serkan Acar MHP Balçova: Mehmet Ali Çalkaya CHP Bayındır: Mehmet Kertiş AK Parti Bayraklı: Hasan Karabağ CHP Bergama: Mehmet Gönenç CHP Beydağ: Vasfi Şentürk CHP Bornova: Olgun Atilla CHP Buca: Levent Priştina CHP Çeşme: Muhittin Dalgıç CHP Çiğli: Hasan Arslan CHP Dikili: Mustafa Tosun CHP Foça: Gökhan Demirağ CHP Gaziemir: Halil Ibrahim Şenol CHP Güzelbahçe: Mustafa İnce CHP Karabağlar: Muhittin Selvitopu CHP Karaburun: Ahmet Çakır CHP Karşıyaka: Hüseyin Mutlu Akpınar CHP Kemalpaşa: Arif Uğurlu AK Parti Kiraz: Saliha Şengül MHP Konak: Sema Pekdaş CHP Menderes: Bülent Soylu AK Parti Menemen: Tahir Şahin CHP Narlıdere: Abdül Batur CHP Ödemiş: Bekir Keskin CHP Seferihisar: Tunç Soyer CHP Selçuk: Hüseyin Vefa Ülgür CHP Tire: Tayfur Çiçek CHP Torbalı: Adnan Yaşar Görmez AK Parti Urla:Sibel Uyar CHP K.MARAŞ BÜYÜKŞEHİR: Mehmet F.?Erkoç (AK Parti) Afşin: Mehmet Fatih Güven AK Parti Andırın: Ali Çatalbaş MHP Cağlayancerit: Ahmet Nazım Engizek MHP Dulkadiroğlu: Necati Okay AK Parti Ekinözü: Fatih Vicdan CHP Elbistan: Durmuş Küçük AK Parti Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın AK Parti Nurhak: Onikişubat: Hanefi Mahçiçek AK Parti Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ AK Parti Türkoğlu: Osman Okumuş AK Parti KARABÜK: Rafet Vergili (MHP) Eflani: İbrahim Ertuğrul AK Parti Eskipazar: Dursun Baş AK Parti Ovacık: Mustafa Dursun MHP Safranbolu: Necdet Aksoy AK Parti Yenice: Zeki Çaylı AK Parti KARAMAN: Ertuğrul Çalışkan (AK Parti) Ayrancı: Yüksel Büyükkarcı MHP Başyayla: Şerafettin Bulgurcu AK Parti Ermenek: Uğur Sözkesen AK Parti Kazımkarabekir: Ali Ihsan Alanlı AK Parti Sarıveliler: Halil Kulak AK Parti KARS: Murtaza Karaçanta (MHP) Akyaka: Muhammed Toptaş CHP Arpaçay: Erçetin Altay AK Parti Digor: Ekrem Bingül BDP Sarıkamış: Göksal Toksoy AK Parti Selim: Coşkun Altun AK Parti Susuz: Ali Yeğin CHP KASTAMONU: Tahsin Babaş (AK Parti) Abana: Rıdvan Oyar AK Parti Ağlı: Şahin Çolak MHP Araç: Mustafa Ayanoğlu AK Parti Azdavay: Osman Nuri Civelek AK Parti Bozkurt: Bozkurt Ekeş MHP Cide: Nejdet Demir AK Parti Çatalzeytin: Ahmet Demir MHP Daday: Hasan Fehmi Taş CHP Devrekani: Mümtaz Aliustaoğlu Bağımsız Doğanyurt: Ahmet Kaya AK Parti Hanönü: Serkan Uçar AK Parti İhsangazi: Zühtü Danacı AK Parti İnebolu: Engin Uzuner MHP Küre: Kamil Aydınlı MHP Seydiler: Mehmet Şahin AK Parti Şenpazar: Cem Çınar AK Parti Taşköprü: Hüseyin Arslan AK Parti Tosya: Kazım Şahin AK Parti KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR: Mehmet Özhaseki (AK?Parti) Akkışla: Ali Ergül AK Parti Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu AK Parti Develi: Mehmet Cabbar AK Parti Felahiye: Vural Coşkun AK Parti Hacılar: Doğan Ekici AK Parti İncesu: Zekeriya Karayol AK Parti Kocasinan: Mustafa Çelik AK Parti Melikgazi: Memduh Büyükkılıç AK Parti Özvatan: Nasip Aksoy AK Parti Pınarbaşı: Dursun Ataş MHP Sarıoğlan: Ali Osman Yıldız MHP Talas: Mustafa Palancıoğlu AK Parti Tomarza: Fahrettin Işık AK Parti Yahyalı: Esat Öztürk AK Parti Yeşilhisar: Abdulkadir Akdeniz AK Parti KIRIKKALE: Mehmet Saygılı (AK?Parti) Bahşılı: İbrahim Uyar (AK Parti), Balışeyh: Ali Dedeoğlu (AK Parti), Çelebi: Süleyman Uluyol (AK Parti), Delice: Turgut Özdem (SP), Karakeçili: Hüseyin Özçelik (AK Parti), Keskin: Dede Yıldırım (BBP), Sulakyurt: İsmail Bildik (MHP), Yahşihan: Ahmet Sungur (AK Parti) KIRKLARELİ: M.?Siyan Kesimoğlu (CHP) Babaeski: Abdullah Hacı (CHP), Demirköy: Muhlis Yavuz (MHP), Kofçaz: Mehmet Balcı (CHP), Lüleburgaz: Emin Halebak (CHP), Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel (AK Parti), Pınarhisar: Mustafa Cingöz (CHP), Vize: Sedat Balkı (MHP) KIRŞEHİR: Yaşar Bahçeci (AK?Parti) Akçakent: Yılmaz Kılıç (AK Parti), Akpınar: Mustafa Karahan (AK Parti), Boztepe: Ramazan Aydın (AK Parti), Çiçekdağı: Hasan Hakanoğlu (AK Parti), Kaman:?Erhan?Talu (MHP), Mucur: Ali Şahin (MHP) KİLİS: Hasan Kara (AK Parti) Elbeyli: Süleyman Şimşek (AK Parti), Musabeyli: Ayhan Yılmaz (AK Parti), Polateli: Hakkı Çelik (AK Parti) KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR: İ. Karaosmanoğlu (AK?Parti) Başiskele: Hüseyin Ayaz (AK Parti), Çayırova: Şevki Demirci (AK Parti), Darıca: Şükrü Karabacak (AK Parti), Derince: Ali Haydar Bulut (AK Parti), Dilovası: Ali Toltar (AK Parti), Gebze: Adnan Köşker (AK Parti), Gölcük: Mehmet Ellibeş (AK Parti), İzmit: Nevzat Doğan (AK Parti), Kandıra: Ünal Köken (AK Parti), Karamürsel: İsmail Yıldırım (AK Parti), Kartepe: Hüseyin Üzülmez (AK Parti), Körfez: İsmail Baran (AK Parti) KONYA BÜYÜKŞEHİR: Tahir Akyürek (AK?Parti) Ahırlı: İsa Akgül (AK Parti), Akören: Ekrem Tulukçu (MHP), Akşehir: Salih Akkaya (AK Parti), Altınekin: Muharrem Dere (AK Parti), Beyşehir: Murat Özaltun (AK Parti), Bozkır: İbrahim Gün (AK Parti), Cihanbeyli: Mehmet Kale (AK Parti), Çeltik: Mehmet Ekizoğlu (AK Parti), Çumra: Mehmet Oğuz (AK Parti), Derbent: Hamdi Acar (AK Parti), Derebucak: Ahmet Kısa (AK Parti), Doğanhisar:?Ömer?Kayhan?(AK?Parti),?Emirgazi: (MHP), Ereğli: Özkan Özgüven (AK Parti), Güneysınır:?Ahmet Demir (SP), Hadim: Ahmet Hamdioğlu (AK Parti), Halkapınar: Fahri Vardar?(SP),?Hüyük:?Mehmet Şahin (AK Parti), Ilgın: H.İbrahim Oral (AK Parti), Kadınhanı: M.Nuri Ödük (AK Parti), Karapınar: Mehmet Yaka (AK Parti),?Kulu:?Ahmet?Yıldız (AK Parti), Sarayönü: Fatma Toru (AK Parti), Seydişehir: Mehmet Tutal (AK Parti), Taşkent: Osman Arı (AK Parti), Tuzlukçu: Nurettin Akbuğa (CHP), Yalıhüyük: Hasan Koçer (AK Parti), Yunak: Abdullah Emre Demirhan (AK Parti) KÜTAHYA: Kamil Saraçoğlu (AK Parti) Altıntaş: Ferit Karabulut (AK Parti), Aslanapa: Asaf Akar (AK Parti), Çavdarhisar: Halil Başer (AK Parti), Domaniç: Sahvet Ertürk (MHP), Dumlupınar: Niyazi Tezcan (MHP), Emet: Mustafa Koca (AK Parti), Gediz: M.Ali Saraoğlu (AK Parti), Hisarcık: Fatih Çalışkan (AK Parti), Pazarlar: Cavit Erdoğan (MHP), Simav: Süleyman Özkan (AK Parti), Şaphane: Rasim Daşhan (CHP), Tavşanlı: Mustafa Güler (AK Parti) MALATYA BÜYÜKŞEHİR: Ahmet Çakır (AK?Parti) Akçadağ: Ali Kazgan (AK Parti),?Arapgir:?Haluk Cömertoğlu (AK Parti), Arguvan: Mehmet Kızıldaş (CHP), Battalgazi: Selahattin Gürkan (AK Parti), Darende: Süleyman Eser (AK Parti), Doğanşehir: Vahap Küçük (AK Parti), Doğanyol: Recep Güzelbey (AK Parti), Hekimhan: Aliseydi Millioğulları (CHP), Kale: Cemal?Akdemir (AK Parti), Kuluncak: Mehmet Boyraz (AK Parti), Pütürge: Mehmet?Polat?(AK?Parti),?Yazıhan:?Nevzat Öztürk (AK Parti),?Yeşilyurt:?H.Uğur?Polat?(AK Parti) MANİSA: Cengiz Ergün (MHP) Ahmetli: Ahmet Alhan (AK Parti), Akhisar: Salih Hızlı (AK Parti), Alaşehir: Adnan Özdişçi (AK Parti), Demirci: Selami Selçuk (AK Parti), Gölmarmara: Kamil Öz (AK Parti), Gördes: Muhammet Akyol (AK Parti), Kırkağaç: Y.İsmail Gedüz (AK Parti), Köprübaşı: Zafer Mergen (AK Parti), Kula: Hüseyin Tosun (MHP), Salihli: Zeki Kayda (MHP), Sarıgöl: Necati Selçuk (MHP), Saruhanlı: Hüseyin Yaralı (AK Parti), Selendi: Nurullah Savaş (MHP), Soma: Hasan Ergene (AK Parti), Turgutlu: Serhat Orhan (AK Parti), Yunusemre: Mehmet Çerçi (AK Parti) MARDİN: M. V. Karaman (AK?Parti) Artuklu: Serdal Yay (AK Parti), Dargeçit: Zeynep Sipcik (BDP), Derik: Sabahat Çetinkaya (BDP), Kızıltepe: İsmail Ası (BDP), Mazıdağı: Necla Yıldırım (BDP), Midyat: Şehmus Nasıroğlu (AK Parti), Nusaybin: Sara Kaya (BDP), Savur: Nezir Yıldız (AK Parti), Yeşilli: Hayrettin Demir (AK Parti) MERSİN BÜYÜKŞEHİR: Burhanettin Kocamaz (MHP) Akdeniz: Necdet Tamamoğulları (CHP), Anamur: Mehmet Türe (MHP), Aydıncık: Ferat Aktan (AK Parti), Bozyazı: Mehmet Ballı (MHP), Çamlıyayla: İslam Sarı (AK Parti), Erdemli: Mükerrem Tollu (MHP), Gülnar: Ahmet Günel (MHP), Mezitli: Neşet Tarhan (CHP), Mut: Nebi Yılmaz (MHP), Silifke: Mustafa Turgut (CHP), Tarsus: Haluk Bozdoğan (CHP), Toroslar: Hamit Tuna (MHP), Yenişehir: İbrahim Genç (CHP) MUĞLA: Osman Gürün (CHP) Bodrum: Mehmet Kocadon (CHP), Dalaman: Süleyman Camuzcuoğlu (AK Parti), Datça: M.Şener Tokcan (CHP), Fethiye: Behçet Saatcı (DP), Kavaklıdere: Mehmet Demir (AK Parti), Köyceğiz: Salih Erbay (CHP), Marmaris: M.Ali Acar (CHP), Menteşe: Bahattin Gümüş (CHP), Milas: Muhammet Tokat (CHP), Ortaca: Hasan Karaçelik (CHP), Ula: Ümit Karaaslan (CHP), Yatağan: Mustafa Toksöz (AK Parti) MUŞ: Feyat Asya (AK?Parti) Bulanık: Resul Bülüt (AK Parti), Hasköy: Mürsel Özen (AK Parti), Korkut: Haşim Arık (AK Parti), Malazgirt: Halis Coşkun (BDP), Varto: Sabite Ekinci (BDP) NEVŞEHİR: Hasan Ünver (AK?Parti) Acıgöl: Ercan Ertaş (AK Parti), Avanos: İsmet İnce (CHP), Derinkuyu: Ahmet Balcı (MHP), Gülşehir: Vahdi Arısoy (MHP), Hacıbektaş: A.Rıza Selmanpakoğlu (CHP), Kozaklı: Celalettin Güven (MHP), Ürgüp: Fahri Yıldız (AK Parti) NİĞDE: Faruk Akdoğan (AK?Parti) Altunhisar: Erdal Sarı (AK Parti), Bor: Sıtkı Erat (AK Parti), Çamardı: Yavuz Soylu (AK Parti), Çiftlik: Bayram Taş (AK Parti), Ulukışla: Osman Duru (CHP) ORDU: Enver Yılmaz (AK Parti) Akkuş: İsa Demirci (AK Parti), Altınordu: Engin Tekintaş (AK Parti), Aybastı: İzzet Gündoğar (AK Parti), Çamaş: Alaaddin Giden (AK Parti), Çatalpınar: Ahmet Türe (AK Parti), Çaybaşı: İsmet Yanık (AK?Parti),?Fatsa:?Hüseyin?Anlayan?(AK Parti),?Gölköy:?A.Kemal Mert (AK Parti), Gülyalı: Talip Şen?(AK?Parti), Gürgentepe: Yener Yalçınkaya (AK Parti), İkizce: Bahri Söğüt (AK Parti), Kabadüz: Yener Kaya (AK Parti) OSMANİYE: Kadir Kara (MHP) Bahçe: İbrahim Baz (AK Parti), Düziçi: Ökkeş Namlı (AK Parti), Hasanbeyli: Kadirli: Ömer Tarhan (MHP), Sumbas: M.Nuri Nuhoğlu (MHP), Toprakkale: Ahmet Cavit (AK Parti) RİZE:?Reşat Kasap (AK Parti) Ardeşen: Hakan Gültekin (AK Parti), Çamlıhemşin: İ.Lütfü Melek (BĞMZ) Çayeli: Atilla Esmen (AK Parti), Derepazarı: Yakup Samangül (AK Parti), Fındıklı: Adnan Özbalaban (AK Parti), Güneysu: Halil Turan (AK Parti), Hemşin: H.Kazım Bekar (AK Parti), İkizdere: Hasan Kösoğlu (AK Parti), İyidere: Ahmet Mete (AK Parti), Kalkandere: Kenan Yıldırım (SP), Pazar: Ahmet Basa (AK Parti) SAKARYA BÜYÜKŞEHİR: Zeki Toçoğlu (AK?Parti) Adapazarı: Süleyman Dişli (AK Parti), Akyazı: Hasan Akcan (AK Parti), Arifiye: İsmail Karakullukçu (AK Parti), Erenler: Cavit Öztürk (AK Parti), Ferizli: Ahmet Soğuk (AK Parti), Geyve: Murat Kaya (AK Parti), Hendek: Ali İnci (AK Parti), Karapürçek: Orhan Yıldırım (AK Parti), Sapanca: Aydın Yılmazer (AK Parti), Serdivan: Yusuf Alemdar (AK Parti), Söğütlü: Hüseyin Genç (AK Parti), Karasu: Mehmet İspiroğlu (AK Parti), Kaynarca: Zeynur Özel (AK Parti), Kocaali: Ahmet Acar (AK?Parti),?Pamukova:?Cevat Keser (AK Parti), Taraklı: Tacettin Özkaraman (AK Parti) SAMSUN BÜYÜKŞEHİR: Y. Ziya Yılmaz (AK?Parti) Alaçam: Hadi Uyar (AK Parti), Asarcık: Şerif Kılağuz (MHP), Atakum: İshak Taşçı (AK Parti), Ayvacık: Mustafa Belur (AK Parti), Bafra: Bahri Şahin (AK Parti), Canik: Osman Genç (AK Parti), Çarşamba: Hüseyin Dündar (AK Parti), Havza: Murat İkiz (AK Parti), İlkadım: Erdoğan Tok (AK Parti), Kavak: İbrahim Sarıcağolu (AK Parti), Ladik: Selim Özbalcı (AK Parti), Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu (AK Parti), Salıpazarı: Halil Akgül (AK Parti), Tekkeköy: Hasan Togar (AK Parti), Terme: Şenol Kul (AK Parti), Vezirköprü: İ.Sadık Edis (AK Parti), Yakakent: Hüseyin Kıyma (AK Parti) SİİRT: Tuncer Bakırhan (BDP) Aydınlar: M.Mesut Memduhoğlu (AK Parti), Baykan: Ali Aydın (BDP), Eruh: Hüseyin Kılıç (BDP), Kurtalan: Nevzat Karatay (AK Parti), Pervari: Teyyar Özcan (AK Parti), Şirvan: Necat Cellek (AK Parti) SİNOP: Baki Ergül (CHP) Ayancık: Ayhan Ergün (AK Parti), Boyabat: Şefik Çakıcı (AK Parti), Dikmen: Murat Akça (AK Parti), Durağan: Ahmet Kılıçaslan (AK Parti), Erfelek: Muzaffer Şimşek (CHP), Gerze: Osman Belovacıklı (CHP), Saraydüzü: Hasan Peker (AK Parti), Türkeli: H.Dilek Özcan (MHP) SİVAS: Sami Aydın (AK?Parti) Akıncılar: Hasan Şen (AK Parti), Altınyayla: Necmettin Mermer (AK Parti), Divriği: Hakan Gök (CHP), Doğanşar: N.Oktay Karaman (AK Parti), Gemerek: (BBP), Gölova: İbrahim Yenidünya (AK Parti), Gürün: Nami Çiftçi (MHP), Hafik: Selahattin Çuhadaroğlu (SP), İmranlı: Pehlül İşleyen (MHP), Kangal: Mehmet Öztürk (AK Parti), Koyulhisar: Osman Epsileli (MHP), Suşehri: Fazlı Yüksel (AK Parti), Şarkışla: A.Turgay Oğuz (AK Parti), Ulaş: Hüseyin Gülkanat (CHP), Yıldızeli: Yılmaz Navruz (MHP), Zara: S.Ahmet Pala (AK Parti) ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR: Celalettin Güvenç (AK?Parti) Akçakale: Abdulhakim Ayhan (AK Parti), Birecik: M.Faruk Pınarbaşı (AK Parti), Bozova: Zeynel Taş (BDP), Ceylanpınar: İsmail Aslan (BDP), Eyyübiye: Mehmet Ekinci (AK Parti), Halfeti: (BDP), Haliliye: Fevzi demirkol (AK Parti), Harran: Mehmet Özyavuz (AK Parti), Hilvan: A.Ali Bayık (AK Parti), Karaköprü: Nihat Çiftçi (AK Parti), Siverek: Resul Yılmaz (AK Parti), Suruç: Orhan Şansal (BDP), Viranşehir: İbrahim Gelin (AK Parti) ŞIRNAK: Serhat Kadırhan (BDP) Beytüşşebap: Nurettin Ataman (BDP), Cizre: Leyla İmret (BDP), Güçlükonak: Bahattin Aktuğ (AK Parti), İdil: M.Muhdi Aslan (BDP), Silopi: Emine Esmer (BDP), Uludere: Zeynep Üren (BDP) TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR: Kadir Albayrak (CHP) Çerkezköy: Vahap Akay (CHP), Çorlu: Ünal Baysan (CHP), Hayrabolu: Şener Çelikayar (AK Parti), Kapaklı: İrfan Mandalı (CHP), Malkara: Ulaş Yurdakul (CHP), Marmara Ereğlisi: İbrahim Uyan (CHP), Muratlı: Nebi Tepe (CHP), Saray: Nazmi Çoban (CHP), Şarköy: Süleyman Altınok (CHP) TOKAT: Eyüp Eroğlu (AK?Parti) Almus:?H.Hüseyin?Arıkan?(AK Parti), Artova:?Lütfi?Yalçın?(AK?Parti), Başçiftlik:?Murat?Tuncel (AK Parti), Erbaa: Hüseyin?Yıldırım?(AK?Parti),?Niksar:?Özdilek Özcan (AK Parti), Pazar: Şerafettin Pervanlar (AK Parti), Reşadiye: Cemil Kılıç (AK Parti), Sulusaray:?Halil?Demirkol?(AK?Parti),?Turhal: Yılmaz?Bekler?(AK?Parti),?Yeşilyurt:?Kazım Misafir?(AK?Parti),?Zile:?Lütfi?Vidinel?(AK Parti) TRABZON BÜYÜKŞEHİR:?O.F.?Gümrükçoğlu (AK?Parti) Akçaabat: Şefik Türkmen (AK Parti), Araklı: Recep Çebi (AK Parti), Arsin: Erdem Şen (AK Parti), Beşikdüzü: Orhan Bıçakçıoğlu (AK Parti), Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz (AK Parti), Çaykara: Hanefi Tok (AK Parti), Dernekpazarı: Mehmet Aşık (AK Parti), Düzköy: Salih Bakal (AK Parti), Hayrat: Mehmet Nuhoğlu (AK Parti), Köprübaşı: Mustafa Sancak (MHP), Maçka: Koray Koçhan (AK Parti), Of: S.Salih Sarıalioğlu (AK Parti), Ortahisar: A. Metin Genç (AK Parti), Sürmene: Rahmi Üstün (AK Parti), Şalpazarı: Refik Kurukız (MHP), Tonya: Osman Beşel (AK Parti), Vakfıkebir: Muhammet Balta (AK Parti), Yomra: İbrahim Sağıroğlu (AK Parti) TUNCELİ: Mehmet Ali Bul (BDP) Çemişgezek: Ahmet Şadan Ersoy (CHP), Hozat:, Mazgirt: (BDP), Nazımiye: Cafer Kırmızıçiçek (CHP), Ovacık:, Pertek Recai Vural (AK Parti), Pülümür UŞAK: Nurullah Cahan (AK?Parti) Banaz: Zafer Arpacı (AK Parti), Eşme: Hacı Mustafa Çetin (AK Parti), Karahallı: Ali Topçu (AK Parti), Sivaslı: Nihat Sazlıgöl (CHP), Ulubey: Ali Rıza Ada (CHP) VAN: Bekir Kaya (BDP) Bahçesaray: Mehmet Garip Aykut (BDP), Başkale: İhsan Güler (BDP), Çaldıran: Faruk Demir (BDP) Çatak: Celalettin Bartu?(BDP),?Edremit:?İbrahim?Koç?(AK Parti), Erciş: Diba Keskin (BDP), Gevaş: Sinan Hakan (AK Parti), Gürpınar: Hayrullah Tanış (AK?Parti),?İpekyolu:?Abdulmenaf Keyifli (AK?Parti), Muradiye: Mehmet Ali Tunç (BDP), Özalp: Handan Bağcı (BDP), Saray: (BDP), Tuşba: Fevzi Özgökçe (AK Parti) YALOVA: Yakup Bilgin Koçal (AK Parti) Altınova: Metin Oral (AK Parti), Armutlu: Mehmet Birkan (AK Parti), Çınarcık: Avni Kurt (CHP), Çiftlikköy: Ali Murat Silpagar (AK Parti), Termal: İsmail Atik (AK Parti) YOZGAT: Kazım Arslan (AK?Parti) Akdağmadeni: Suphi Daştan (AK Parti), Ahmet Koçak (AK Parti), Aydıncık: Ahmet Koçak (AK Parti), Boğazlıyan: Hamdi Erdal (AK Parti),Çandır: Mustafa Ertan Örgün (AK Parti) Çayıralan: Yasin Şahiner (AK Parti), Çekerek: Bedrettin Bozkurt (AK Parti), Kadışehri: Davut Karadavut (AK Parti), Saraykent: Ahmet Öçal (AK Parti), Sarıkaya: Ömer Açıkel (MHP), Sorgun: Ahmet Şimşek (AK Parti), Şefaatli: Zeki Bozkurt (AK Parti), Yenifakılı: Yalçın Karadavut (AK Parti), Yerköy: Mehmet Ağaoğlu (AK Parti) ZONGULDAK: Muharrem Akdemir (CHP) Alaplı: Nevzat Çimenoğlu (AK Parti), Çaycuma: Bülent Kantarcı (CHP), Devrek: Mustafa Semerci (AK Parti), Gökçebey: Vedat Öztürk (AK Parti), Kdz. Ereğli: Hüseyin Uysal (AK Parti), Kilimli: Ali Aslankılıç (CHP), Kozlu: Ertan Şahin (AK Parti)

 
Serdar çiloğlu 

 
Eylem Öztürk 

Ben ne zaman delirdim bilmiyorum!!!. Eline, emegine saglik Fırat ...

 
Salim Oflaz 

 
Fırat Cem Tuncel 

Yeni şarkımı duyurmanın mutluluğunu yaşıyorum. "Ben Ne Zaman Delirdim"i aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. https://soundcloud.com/fctuncel/firat_cem_tuncel-ben_ne_zaman_delirdim Söz - Müzik: Fırat Cem Tuncel (Kulaklıkla dinlemeniz tavsiyedir, destek vermek için paylaşınız!) Emeği geçen ve destek veren herkese çok teşekkür ederim. Sevgilerle, Durmuş Sığırcı, Özge Gilik Sabir, Merve Uzay, D Ayben Berkil, Aydın Akdoğan, Ugur Aydın, Ugur Ali, Nurgül Gültekin, Hayrullah Öksüzkaya, Gizem Memili, İnan Zengin, Cemal Karaömerlioğlu, Aslıhan Acar Polat, Ferhat Ardıç, Ferhat Sülün, Metin Atalay, Volkan Çambay, TC Mesude Öney, Erhan Havayioğlu, Tansu Dogan, Mustafa Günhan Aytekin, Gökhan Harputlu, Hatice Tuncel Acar, Aysen Alpay Cox, Erinç Ali Menteş, Kadir Seçil Sakat, Adana Fen Lisesi - AFL, Adana Fen Lisesi, Adana Etkinlikleri, Adana'da ne var?, Adanaspor, Adana Demirspor, Seyhan Ç.E.A.Ş. Anadolu Lisesi Mezunlar Kulübü, ÇEAŞ Seyhan Anadolu Lisesi - SAL, Sadettin Avcilar, Raif Doğan, Tamer Besim, Gerçek Ilker Şiriner, Ali Avni Cubukcu, Çiğdem Ersungur, Ufuk Aslan, Alper Yeşilyurt, T.c. Mustafa Gülden, Pinar Altinkeser, Durmuş Ali Özkale, Nezahat Gunenc, Dilek Poyraz Güngör, Mustafa Geylanioğlu, Eda Zaimoğlu, Ergin Gündoğdu, Caner Özçiçekçi, İpek Abasıkeleş, Nurgök Özkale, Mahinur Tolanr, Aydın Demirci, Ahmet Aydin, Ahmet Akçalı, Fevzi Altıparmak, YaĞmur İnanır, Yağmur Tuncel, Osman Buyuksayar, Veli Yıldırım, Burçin Sezen, Huseyin Sozer, Burçak Ünal, Süha Can, Emine Özkale Şahin, Adana Gündoğdu Koleji (AGK), Gündoğdu Kolejinden Yolu Geçenler, Büşra Acar, Yalçın Tkgz, Osman Kütük, Devlet Kerem Tuncel, Gülşen Tuncel, Candan Kale, Berna Günenç Akşit, Elvan Alparslan Tuncel, Cennet Bakıcı, Geylani Ovalı, Tuğba Haydaran, Jiyan Eren, Mehmet Rauf Demirkol, Onurcan Kaymak, Ayça Tuncel Aladağlı, Umut Aksoy, Tülin Şimşek, Fuad Serkan Dalğıç, Serdar çiloğlu, Güney Yıldırım, Çukurova Görsel Sanatlar Topluluğu,amatör sanatçıLar ( amatör şarkıLar ), Amatör ve Profesyonel Sanatçılar, AmaTör ŞarkıLar [ amatör SanatçıLar ) Adana, Adana KısaFilm, Adana Etkinlikleri, Adana, Radyo Güney 99.2 (Adana), Rock müzik, ÇUKUROVA ROCK DERNEĞİ, Rock Sevenler, Çukurova Üniversitesi, Çukurova University, Çukurova İlçesi, TC Yasemin Çetin, Murat Acar,

 
Sönmez Özkan 

 
Mustafa Eroğlu 

 
Fevzettin Durmuş 

 
Mehmet Sofuoğlu 

 
Celalettin Koçak 

 
Bahadır Kocaaslan 

 
Bedri Kılınç 

 
Daha Fazla Sonuç Görüntüle