İletişim
Hüsamettin Aydın 

30 Ağustos 2014 Yoğun Birgünde yine anlımızın akıyla çıktık:)) Hatice Akay Lale Aydın Kaynar Onur Kaynar Hanifi Polat Orhan Güngör Ömer F. Atalay

 
Atakan Gerçekoğlu 

ATANAMAZSANIZ DERSHANE ÜCRETİNİ SİZE GERİ ÖDEYECEĞİMİZE DAİR HUKUKİ SÖZLEŞME İMZALIYORUZ... KURUMUN ÖĞRENCİ İLE OLAN TAAHHÜTNAMESİ 1) 2014-2015 Eğitim-öğretim sezonunda; a) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki ana sınıf derslerine en az %95 oranında girmesi b) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki sınıf kamp derslerinin tamamına girmesi c) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki sınıf ek derslerinin tamamına girmesi d) Öğretmen adayı öğrencinin 40 Türkiye Geneli denemelerin tamamına girmesi Yukarıdaki şartların tamamının gerçekleşmesi durumunda Öğretmen adayı öğrenci (kendi branşlarında) Milli Eğitim Bakanlığının kontenjan açıpta atananmaması durumunda,yıl içerisinde öğrencinin ödediği eğitim ücreti kişinin aylık taksit ödeme şartlarına göre taksitlendirilerek kendisine ödenir. 2) Öğretmen adayı öğrenci 1.maddedeki şartlardan herhangi birini yerine getirilmediği takdirde kurum, öğretmen adayına hiçbir ücret ödemesi yapmaz. 3)Kurumu ve Öğretmen adayı öğrenci tüm maddeleri kabul ederek bu sözleşmeyi imzalamışlardır. ………… 9 EKİM 2013 ÖĞRETMEN ATAMALARIMIZ ..………. ****** 130 ÖĞRENCİDE 91 ATANMA ******** KEMAL YAKUT (Sos. Bil. Öğrt.) KARS Başköy Yat. B.Ortaokulu SELMA NEŞE UÇAR (İngilizce Öğrt.) MUŞ Şeker Ortaokulu BÜNYAMİN KORKMAZER (Mat Öğrt.) SİİRT Milli Ege. Anad. Lisesi ZEHRA ADIGÜZEL (Fen Bil.Öğrt.) BURSA Vali O.Taşanlar Ortaokulu AKİF ÖZMEN ( İlk Mat. Öğr.) MUŞ Yaygın Ortaokulu SEVİLAY TEKİN (İngilizce Öğrt.) Ş.URFA Yuk. Sarpın İlkokulu ERSİN DOĞRU (İlk.Mat. Öğrt.) ŞIRNAK/SİLOPİ Ceylan Ortaokulu DUYGU KÜÇÜKÖZ (İngilizce Öğrt.) ADIYAMAN Hürriyet İlkokulu AYŞE HAYIRLIOĞLU (Almanca Öğrt.) ADANA S.Nuri Çomu Anad.Lisesi İSRAFİL YILMAZ (Beden Eğt.Öğrt.) Kayseri/Yeşilhisar Lisesi EDA GÖZELCE (Sos. Bil. Öğrt.) MUŞ/BULANIK Erentepe Ortaokulu MUSA YILMAZEL (Mat. Öğrt.) KARS Haydar Aliyev End.Mes. Lisesi GÜL KİBİRLİ ( Beden Eğitimi) MARDİN / ÖMERLİ Atatürk ilkokulu OKAN ŞAHİN (Beden Eğitimi Öğrt.) YOZGAT Turizm Meslek Lisesi SAADET GÖKÇE (İngilizceÖğrt.) K.MARAŞ Önsel Çok Prog.Lise NİDA SOYÇERİ (İngilizce Öğrt.) MARDİN/ÖMERLİ Mehmet Kavak Anad. Lisesi FATMA MENEMENCİOĞLU (Resim Öğrt.) AĞRI Yat. Bölge Ortaokulu ECE ÖZDEMİR (İngilizce Öğrt.) ERZURUM Yavi Çok Proğ.Lise HÜSEYİN SİM (Bed. Eğt. Öğrt.) ERZURUM Selenli Ortaokulu EREN ÜYE (Bed.Eğt.Öğrt.) KONYA/ÇUMRA Taşağıl Ortaokulu ÇİĞDEM ÇULHA (Bed.Eğt. Öğrt.) KAYSERİ Büyükçakır Ortaokulu EMRE SARI (Coğ.Öğrt.) ADANA 24 Kasım Ortaokulu TUĞBA GÜÇLÜ ( Sosyal Bil.) K.MARAŞ K.Karabekir Ortaokulu YASEMİN ORUÇ (İnğilizce Öğrt.) Ş.URFA Müslüm Gürlek Ortaokulu CANAN ASLAN (Türkçe Öğrt.) İST./G.O.P Yeni Mahalle Ortaokulu BELGİN SOYLU (Resim Öğrt.) Ş.URFA/HARRAN Bellitaş Ortaokulu MERVE BULUT (Reh. Öğrt.) İSKENDERUN Uluçınar Tur.Mes.Lisesi ŞEYDA TATLI (Sınıf Öğrt.) Ş.URFA/ VİRANŞEHİR Onardı İlkokulu DERYA CAYMAZ (İngilizce Öğrt.) HATAY Kırcaoğlu Ortaokulu ACAR GÖZDE (Coğrafya Öğrt.) GAZİANTEP Şahinbey Anadolu Lisesi EMİNE YILDIZ (Türkçe Öğrt.) KOCAELİ/GEBZE İnönü Ortaokulu MAHMUT BİLGİN( Sos. Bil.Öğrt.)KARAMAN/BUCAK Kışla Ortaokulu BETÜL BALTACI (Okul Ön. Öğr.) Ş.URFA Yusufbey İlkokulu SELVİ BULANIK (Fen Bil. Öğrt.)S.DAĞ/HATAY Atatürk Ortaokulu AYŞE AVCI (Okul Ön. Öğrt) G.ANTEP/İSLAHİYE Akınyolu Cumh.İlkokulu RAHİME KOÇ (Okul Öncesi) ZONGULDAK / DEVREK Zübeyde hanım ilkokulu DİLEK MERCAN(İ.Ö.Mat. Öğrt.)GAZİANTEP Dumlupınar Ortaokulu İPEK BULUT (Sınıf Öğretmenliği) VAN/ÇALDIRAN/Kılavuz İlkokulu İPEK BOZKURT (Sos. Bil. Öğrt.) Ş.URFA Selahaddin Eyyubi Ortaokulu SUNA HARTLAP(Okul Ön.Öğrt) G.ANTEP Hayat Karabekir Anaokulu SERVET KOÇ (Mat. Öğrt.) NUSAYBİN/MARDİN Atatürk Meslek Lisesi BELMA NUR EKER (Okul Öncesi Öğrt) ADANA/Sirkenli İlkokulu KISMET TURHAN (Edeb. Öğrt.) MARDİN /Dargeçit Anadolu Lisesi HATİCE ETE (Okul Öncesi Öğrt) ŞIRNAK Hacı Ahmet Ercan Anaokulu ŞEYMA YILMAZ( İ.Ö.Matematik Öğrt.) NEVŞEHİR /Çardak Ortaokul İBRAHİM FIÇICI (Türkçe Öğrt.) ADANA Çatalan Baraj Ortaokulu TEVFİK ÖNSUN (Matematik Öğrt.) Ş.URFA Hilvan Anadolu Lisesi SADIK ERÇETİN ( Tekstil Öğrt.) ADIYAMAN / KAHTA End.Meslek Lisesi VİLDAN ŞAHİN (İngilizce Öğrt.) ADIYAMAN/Osmangazi İlkokulu OSMAN CAN AKTEKİN (Fizik Öğrt.)BİNGÖL/ İMKB Bingöl Anadolu Lisesi SIDIKA KAYADELEN(Felsefe Öğrt.)AĞRI Nurettin Dolgun End. M.L ZEKİYE KÜRÜMÜŞ (Sosyal Bilgiler Öğrt.) HATAY/HASSA Akbez İ.H.B ESRA HAL (İngilizce Öğrt.) DİYARBAKIR/DİCLE/Arı Ortaokulu DERYA ÇİÇEK (İ.Ö.Mat. Öğrt.)ERZURUM Gökoğlan Ortaokulu YASİN KAYHAN (Mat. Öğrt.) Ş.URFA/SİVEREK/Yusuf Sami İ.H.B HASKAR BETÜL ATALAY (Biyoloji Öğrt.) NİĞDE/Çiftlik Lisesi GÜNEŞ ARSLAN (İngilizce Öğrt.) GAZİANTEP/Şahinbey Ortaokulu MUHAMMET SARİCA (Tarih Öğrt.) VAN Hüseyin Çelik Anadolu İ.H.L GAMZE GÜLTEKİN(Fen Bil.Öğrt.) G.ANTEP/Şehit M.Cücük Ortaokulu MÜJGÂN TUNCA (İngilizce Öğrt.) SİNOP Karadeniz Bakır İlkokulu AYŞEGÜL KEŞ (Tekstil Öğrt.) BURSA/YILDIRIM Mehmet Zorlu Mes.Lisesi FURKAN TURAN (Sınıf Öğrt.) ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR Sakaya İlkokulu MUSTAFA KURUM (Sınıf Öğrt.) ELAZIĞ/PALU Palu İlkokulu NAZLI ELVİÇ (Sınıf Öğrt.) BİNGÖL Kızılçubuk Hacıfazlı İlkokulu MERVE KAYA (İngilizce Öğrt. ) KONYA/Kulu Anadolu İ.H.L KERİMAN SERİK (İnğilizce) AFYON Cumhuriyet Lisesi FULYA ÖZGÜRLÜ (Mat. Öğrt.)Ş.URFA Yunus Emre Anad. Lise SEYRAN TEMİZ (Fizik Öğrt.) MARDİN / İMKB Anadolu Öğrt. Lisesi SİNEM OTAY (Sınıf öğr.)MUŞ /MALAZGİRT/ Kuruca İlkokulu DUYGU UYSAL (Sınıf Öğrt.) HAKKARİ /Selahaddin Eyyubi İlkokulu MEHMET ÖZTÜRK (Mat.Öğrt.) ŞANLIURFA Çok Prog. Lise EDA ÇELİK (Rehberlik Öğrt.) AĞRI/PATNOS Doğansu Kız YİBO DİDAR ÖMÜR (Kimya Öğrt.) Ş.URFA/HALFETİ Yukarıgöklü Lisesi PELİN ALİOĞLU (Okul Ön. Öğrt.) HATAY Büyükburç İlkokulu ÇAĞRI ÇETİN (Yapı Öğret.) Ş.URFA/SURUÇ Meslek Lisesi NALAN DEMİR (Biy. Öğrt.) İSTANBUL 50.Yıl Anad.Lisesi AKIN ERDOĞAN (Bed.Eğt.Öğrt.) ŞIRNAK Cumhuriyet Ortaokulu AYLİN USLU (Resim Öğrt.) ADANA Kemal Uludağ Ortaokulu SERHAN SARI (Müzik Öğrt.) HATAY Yeşilköy 19 Aralık Ortaokulu KEMAL OKTAN (Makine Öğrt.) Ş.URFA Viranşehir Meslek Lisesi SEDA AYDIN (Sınıf Öğrt.) ADANA /KARAİSALI Çakallı İlkokulu EFE EGEMEN (İng. Öğrt.) GAZİANTEP Uçallı Mehmet Çolak İlkokulu GÜL İŞBİLİR (Tekstil Öğrt.) BATMAN/BEŞİRİ/Halk Eğitim Merkezi ORHAN SIÇRAMAZ( Mat. Öğrt.) BİNGÖL M.A. Ersoy Anadolu Lisesi DÖNE CİNKARA (Okul Ön. Öğrt) BİTLİS Gölbaşı Anaokulu KÜRŞAT ERTUNA (Tesisat Öğrt.) MUĞLA Milas End. Mes. Lisesi SİMAY ÇAKIR ( İng. Öğrt.)MARDİN/NUSAYBİN Akarsu Ortaokulu NAZLI SÖNMEZ (Almanca Öğrt.) MALATYA/ARAPKİR Öğrt.Lisesi HÜLYA BOĞA (Mat.Öğrt.) ADANA/İMAMOĞLU İ.H.L

 
Atakan Gerçekoğlu 

ATANAMAZSANIZ DERSHANE ÜCRETİNİ SİZE GERİ ÖDEYECEĞİMİZE DAİR HUKUKİ SÖZLEŞME İMZALIYORUZ... KURUMUN ÖĞRENCİ İLE OLAN TAAHHÜTNAMESİ 1) 2014-2015 Eğitim-öğretim sezonunda; a) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki ana sınıf derslerine en az %95 oranında girmesi b) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki sınıf kamp derslerinin tamamına girmesi c) Öğretmen adayı öğrencinin eğitim dönemindeki sınıf ek derslerinin tamamına girmesi d) Öğretmen adayı öğrencinin 40 Türkiye Geneli denemelerin tamamına girmesi Yukarıdaki şartların tamamının gerçekleşmesi durumunda Öğretmen adayı öğrenci (kendi branşlarında) Milli Eğitim Bakanlığının kontenjan açıpta atananmaması durumunda,yıl içerisinde öğrencinin ödediği eğitim ücreti kişinin aylık taksit ödeme şartlarına göre taksitlendirilerek kendisine ödenir. 2) Öğretmen adayı öğrenci 1.maddedeki şartlardan herhangi birini yerine getirilmediği takdirde kurum, öğretmen adayına hiçbir ücret ödemesi yapmaz. 3)Kurumu ve Öğretmen adayı öğrenci tüm maddeleri kabul ederek bu sözleşmeyi imzalamışlardır. ………… 9 EKİM 2013 ÖĞRETMEN ATAMALARIMIZ ..………. ****** 130 ÖĞRENCİDE 91 ATANMA ******** KEMAL YAKUT (Sos. Bil. Öğrt.) KARS Başköy Yat. B.Ortaokulu SELMA NEŞE UÇAR (İngilizce Öğrt.) MUŞ Şeker Ortaokulu BÜNYAMİN KORKMAZER (Mat Öğrt.) SİİRT Milli Ege. Anad. Lisesi ZEHRA ADIGÜZEL (Fen Bil.Öğrt.) BURSA Vali O.Taşanlar Ortaokulu AKİF ÖZMEN ( İlk Mat. Öğr.) MUŞ Yaygın Ortaokulu SEVİLAY TEKİN (İngilizce Öğrt.) Ş.URFA Yuk. Sarpın İlkokulu ERSİN DOĞRU (İlk.Mat. Öğrt.) ŞIRNAK/SİLOPİ Ceylan Ortaokulu DUYGU KÜÇÜKÖZ (İngilizce Öğrt.) ADIYAMAN Hürriyet İlkokulu AYŞE HAYIRLIOĞLU (Almanca Öğrt.) ADANA S.Nuri Çomu Anad.Lisesi İSRAFİL YILMAZ (Beden Eğt.Öğrt.) Kayseri/Yeşilhisar Lisesi EDA GÖZELCE (Sos. Bil. Öğrt.) MUŞ/BULANIK Erentepe Ortaokulu MUSA YILMAZEL (Mat. Öğrt.) KARS Haydar Aliyev End.Mes. Lisesi GÜL KİBİRLİ ( Beden Eğitimi) MARDİN / ÖMERLİ Atatürk ilkokulu OKAN ŞAHİN (Beden Eğitimi Öğrt.) YOZGAT Turizm Meslek Lisesi SAADET GÖKÇE (İngilizceÖğrt.) K.MARAŞ Önsel Çok Prog.Lise NİDA SOYÇERİ (İngilizce Öğrt.) MARDİN/ÖMERLİ Mehmet Kavak Anad. Lisesi FATMA MENEMENCİOĞLU (Resim Öğrt.) AĞRI Yat. Bölge Ortaokulu ECE ÖZDEMİR (İngilizce Öğrt.) ERZURUM Yavi Çok Proğ.Lise HÜSEYİN SİM (Bed. Eğt. Öğrt.) ERZURUM Selenli Ortaokulu EREN ÜYE (Bed.Eğt.Öğrt.) KONYA/ÇUMRA Taşağıl Ortaokulu ÇİĞDEM ÇULHA (Bed.Eğt. Öğrt.) KAYSERİ Büyükçakır Ortaokulu EMRE SARI (Coğ.Öğrt.) ADANA 24 Kasım Ortaokulu TUĞBA GÜÇLÜ ( Sosyal Bil.) K.MARAŞ K.Karabekir Ortaokulu YASEMİN ORUÇ (İnğilizce Öğrt.) Ş.URFA Müslüm Gürlek Ortaokulu CANAN ASLAN (Türkçe Öğrt.) İST./G.O.P Yeni Mahalle Ortaokulu BELGİN SOYLU (Resim Öğrt.) Ş.URFA/HARRAN Bellitaş Ortaokulu MERVE BULUT (Reh. Öğrt.) İSKENDERUN Uluçınar Tur.Mes.Lisesi ŞEYDA TATLI (Sınıf Öğrt.) Ş.URFA/ VİRANŞEHİR Onardı İlkokulu DERYA CAYMAZ (İngilizce Öğrt.) HATAY Kırcaoğlu Ortaokulu ACAR GÖZDE (Coğrafya Öğrt.) GAZİANTEP Şahinbey Anadolu Lisesi EMİNE YILDIZ (Türkçe Öğrt.) KOCAELİ/GEBZE İnönü Ortaokulu MAHMUT BİLGİN( Sos. Bil.Öğrt.)KARAMAN/BUCAK Kışla Ortaokulu BETÜL BALTACI (Okul Ön. Öğr.) Ş.URFA Yusufbey İlkokulu SELVİ BULANIK (Fen Bil. Öğrt.)S.DAĞ/HATAY Atatürk Ortaokulu AYŞE AVCI (Okul Ön. Öğrt) G.ANTEP/İSLAHİYE Akınyolu Cumh.İlkokulu RAHİME KOÇ (Okul Öncesi) ZONGULDAK / DEVREK Zübeyde hanım ilkokulu DİLEK MERCAN(İ.Ö.Mat. Öğrt.)GAZİANTEP Dumlupınar Ortaokulu İPEK BULUT (Sınıf Öğretmenliği) VAN/ÇALDIRAN/Kılavuz İlkokulu İPEK BOZKURT (Sos. Bil. Öğrt.) Ş.URFA Selahaddin Eyyubi Ortaokulu SUNA HARTLAP(Okul Ön.Öğrt) G.ANTEP Hayat Karabekir Anaokulu SERVET KOÇ (Mat. Öğrt.) NUSAYBİN/MARDİN Atatürk Meslek Lisesi BELMA NUR EKER (Okul Öncesi Öğrt) ADANA/Sirkenli İlkokulu KISMET TURHAN (Edeb. Öğrt.) MARDİN /Dargeçit Anadolu Lisesi HATİCE ETE (Okul Öncesi Öğrt) ŞIRNAK Hacı Ahmet Ercan Anaokulu ŞEYMA YILMAZ( İ.Ö.Matematik Öğrt.) NEVŞEHİR /Çardak Ortaokul İBRAHİM FIÇICI (Türkçe Öğrt.) ADANA Çatalan Baraj Ortaokulu TEVFİK ÖNSUN (Matematik Öğrt.) Ş.URFA Hilvan Anadolu Lisesi SADIK ERÇETİN ( Tekstil Öğrt.) ADIYAMAN / KAHTA End.Meslek Lisesi VİLDAN ŞAHİN (İngilizce Öğrt.) ADIYAMAN/Osmangazi İlkokulu OSMAN CAN AKTEKİN (Fizik Öğrt.)BİNGÖL/ İMKB Bingöl Anadolu Lisesi SIDIKA KAYADELEN(Felsefe Öğrt.)AĞRI Nurettin Dolgun End. M.L ZEKİYE KÜRÜMÜŞ (Sosyal Bilgiler Öğrt.) HATAY/HASSA Akbez İ.H.B ESRA HAL (İngilizce Öğrt.) DİYARBAKIR/DİCLE/Arı Ortaokulu DERYA ÇİÇEK (İ.Ö.Mat. Öğrt.)ERZURUM Gökoğlan Ortaokulu YASİN KAYHAN (Mat. Öğrt.) Ş.URFA/SİVEREK/Yusuf Sami İ.H.B HASKAR BETÜL ATALAY (Biyoloji Öğrt.) NİĞDE/Çiftlik Lisesi GÜNEŞ ARSLAN (İngilizce Öğrt.) GAZİANTEP/Şahinbey Ortaokulu MUHAMMET SARİCA (Tarih Öğrt.) VAN Hüseyin Çelik Anadolu İ.H.L GAMZE GÜLTEKİN(Fen Bil.Öğrt.) G.ANTEP/Şehit M.Cücük Ortaokulu MÜJGÂN TUNCA (İngilizce Öğrt.) SİNOP Karadeniz Bakır İlkokulu AYŞEGÜL KEŞ (Tekstil Öğrt.) BURSA/YILDIRIM Mehmet Zorlu Mes.Lisesi FURKAN TURAN (Sınıf Öğrt.) ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR Sakaya İlkokulu MUSTAFA KURUM (Sınıf Öğrt.) ELAZIĞ/PALU Palu İlkokulu NAZLI ELVİÇ (Sınıf Öğrt.) BİNGÖL Kızılçubuk Hacıfazlı İlkokulu MERVE KAYA (İngilizce Öğrt. ) KONYA/Kulu Anadolu İ.H.L KERİMAN SERİK (İnğilizce) AFYON Cumhuriyet Lisesi FULYA ÖZGÜRLÜ (Mat. Öğrt.)Ş.URFA Yunus Emre Anad. Lise SEYRAN TEMİZ (Fizik Öğrt.) MARDİN / İMKB Anadolu Öğrt. Lisesi SİNEM OTAY (Sınıf öğr.)MUŞ /MALAZGİRT/ Kuruca İlkokulu DUYGU UYSAL (Sınıf Öğrt.) HAKKARİ /Selahaddin Eyyubi İlkokulu MEHMET ÖZTÜRK (Mat.Öğrt.) ŞANLIURFA Çok Prog. Lise EDA ÇELİK (Rehberlik Öğrt.) AĞRI/PATNOS Doğansu Kız YİBO DİDAR ÖMÜR (Kimya Öğrt.) Ş.URFA/HALFETİ Yukarıgöklü Lisesi PELİN ALİOĞLU (Okul Ön. Öğrt.) HATAY Büyükburç İlkokulu ÇAĞRI ÇETİN (Yapı Öğret.) Ş.URFA/SURUÇ Meslek Lisesi NALAN DEMİR (Biy. Öğrt.) İSTANBUL 50.Yıl Anad.Lisesi AKIN ERDOĞAN (Bed.Eğt.Öğrt.) ŞIRNAK Cumhuriyet Ortaokulu AYLİN USLU (Resim Öğrt.) ADANA Kemal Uludağ Ortaokulu SERHAN SARI (Müzik Öğrt.) HATAY Yeşilköy 19 Aralık Ortaokulu KEMAL OKTAN (Makine Öğrt.) Ş.URFA Viranşehir Meslek Lisesi SEDA AYDIN (Sınıf Öğrt.) ADANA /KARAİSALI Çakallı İlkokulu EFE EGEMEN (İng. Öğrt.) GAZİANTEP Uçallı Mehmet Çolak İlkokulu GÜL İŞBİLİR (Tekstil Öğrt.) BATMAN/BEŞİRİ/Halk Eğitim Merkezi ORHAN SIÇRAMAZ( Mat. Öğrt.) BİNGÖL M.A. Ersoy Anadolu Lisesi DÖNE CİNKARA (Okul Ön. Öğrt) BİTLİS Gölbaşı Anaokulu KÜRŞAT ERTUNA (Tesisat Öğrt.) MUĞLA Milas End. Mes. Lisesi SİMAY ÇAKIR ( İng. Öğrt.)MARDİN/NUSAYBİN Akarsu Ortaokulu NAZLI SÖNMEZ (Almanca Öğrt.) MALATYA/ARAPKİR Öğrt.Lisesi HÜLYA BOĞA (Mat.Öğrt.) ADANA/İMAMOĞLU İ.H.L

 
TC Orhan Aydın 

 
Mehmet Esatoglu 

Merhaba! Biz aşağıda imzası bulunanlar Türkiye Tiyatrolar Birliği bileşenlerini içinde bulunduğumuz sorunlar ve ülke tiyatrosunun yaşadıklarıyla ilgili toplanmaya çağırıyoruz. Toplantı için Eylül'ün (2014) son haftasının uygun olacağını düşünüyoruz. Buluşmak dileğiyle..Orhan Aydın/ Yaşar Gündem / Mehmet Esatoğlu/ Kemal Oruç.

 
TC Orhan Aydın 

 
TC Orhan Aydın 

 
TC Orhan Aydın 

 
Orhan Aydın 

 
Türkiye Alpagu Federasyonu - t.a.f 

TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYON BAŞKANLIĞI DUYURU: YENİ GÖREVLER SEÇİM SONU 2.Cİ OLAĞAN ÜSTÜ KONGRE SONA ERDİ YENİ YÖNETİM: TÜM DELEGELERE TEŞEKKÜR EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİZ TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYONU YÖNETİMİNDE OLMAYANLAR FEDERASYONDAN HABERSİZ YAPTIĞI FALİYETLERDE HUKUKİ İŞLEMLER YAPILACKTIR DUYURULUR: TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYONU FEDERASYON KÜTÜK:06-2110 BAŞKAN ABDULLAH CANBULAT . 2014 - 2020 TÜRKİYE ALPAGU FEDERASYONU (TÜRK SAVAŞ SANATLARI ) YÖNETİM KURULU S. NO ADI SOYADI MEMLEKETİ MESLEĞİ FEDERASYON GÖREVİ 1 ABDULLAH CANBULAT KIRŞEHİR KAMU FEDERASYON BAŞKANI 2 ADEM GÖKÇEK KIRŞEHİR İŞ ADAMI ASBAŞKAN 3 HALİL İBRAHİM TUĞRAN ANKARA MİLLİ ANTRENÖR 1.ASBAŞKAN 4 OSMAN YÜCEL SAMSUN ANTRENÖR BAŞKAN VEKİLİ HALİL İBRAHİM TURAN ANKARA ANTRENÖR ULUSLARARASI HAKEM MİLLİ ANTRENÖR M.H.K.KUUME AS BAŞKAN BAŞKAN VEKİLİ 5 TUNA KAYA ESKİŞEHİR ANTRENÖR YÖN. KUR. ÜYESİ, İDARİ ASBAŞKAN 6 FERHAN BÜLBÜL ANKARA ANTRENÖR GENEL SEKRETER 7 MERVE TÜZER ANKARA HEMŞİRE FEDERASYON HEMŞİRESİ 8 Selahattin ÇOBANOĞLU ERZURUM MİLLİ ANTRENÖR DOĞU ANADOLU BÖLGE SORUMLUSU SORUMLUSU 9 EROL GÖK KIRŞEHİR ANTRENÖR İÇANADOLU BÖLGE SORUMLUSU 10 SAMİYE ŞEKERCİ ANTALYA ANTRENÖR ANTALYA İL TEMSİLCİSİ 11 Hasan BİRİNCİ .İSTANBUL ANTRENÖR MARMARA BÖL. SORUMLUSU 12 GENÇOSMAN AŞAN ADANA ANTRENÖR AKDENİZ BÖLGE SORUMLUSU 13 MİLLİ SPORCU ANTRENÖR.ESKİ TAEKWONDO MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ İNÖNÜ ÜNÜVERSİTESİ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ANTRENÖRLÜK,HAKEMLİK,TUĞ SINAVLARI ASBAŞKAN 14 AYŞEGÜL KORUN BİLECİK ANTRENÖR BİECİK İL TEMSİLCİSİ GENÇ BÜYÜK BAYANLAR MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ 15 ŞÜKRÜ SEZER İSTANBUL ANTRENÖR MEDYA VE HALK. İLİŞK SOR. ASBAŞKAN TÜRKİYE ALPAGU (TÜRK SAVAŞ SANATLARI) FEDERASYONU S. NO ADI SOYADI MEMLEKETİ MESLEĞİ FEDERASYON GÖREVİ 1 SANİYE ÖZEN ESKİŞEHİR ANTRENÖR ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİSİ GENÇ BÜYÜK BAYANLAR MİLLİ TAKIM ANTRENÖR YARDIMCISI BAYANLAR MİLLİ TAKIM KAPTANI 2 HALİL İBRAHİM TUĞRAN ANKARA ASBAŞKAN GEÇNLER VE BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ 3 HASAN BIÇAK URFA ANTRENÖR GENÇLER VE BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM ANTRENÖR YARDIMCISI 4 BURAK YUSUF CAVGA SAMSUN ANTRENÖR SAMSUN İL TEMSİLCİSİ 5 RECEP ÇAKIROĞLU SAMSUN ANTRENÖR Yedek Yönetim Kurulu 6 EMRE KAYA KIRŞEHİR ANTRENÖR KIRŞEHİR İL TEMSİLCİSİ 7 MESUT KAYA YOZGAT KAMU YOZGAT İL TEMSİLCİSİ ALPAGU (TÜRK SAVAŞ SANATLARI) FEDERASYONU SPOR İL TEMSİLCİLERİ 1 ADANA Erdal PEKTEZEL 41 KOCAELİ ..Sezai DELİCE.................. 2 ADIYAMAN Havran ŞİŞLİOĞLU 42 KONYA İ.Hakkı MERMER 3 AFYON Yeşim KOÇ 43 KÜTAHYA Mustafa AY 4 AĞRI Önder ALPASLAN 44 MALATYA Ergün AY 5 AMASYA Serpil CAN 45 MANİSA Türker YAMANEL 6 ANKARA Cumali KILIÇ 46 K.MARAŞ Halil DURSUN 7 ANTALYA SAMİYE ŞEKERCİ 47 MARDİN Muart ARÇİK 8 ARTVİN Olgun DEMİR 48 MUĞLA Fatih DİNÇER 9 AYDIN Özlem YILMAZ 49 MUŞ Dinçer DAYI 10 BALIKESİR Ali İhsan SARI 50 NEVŞEHİR .İLKER.....ZERAY.............. . 11 BİLECİK Ayşegül KORUN 51 NİĞDE Murtaza SEVİNDİK 12 BİNGÖL Binali KESER 52 ORDU Sinan EYÜPOĞLU 13 BİTLİS Aykan KAR 53 RİZE Özkan İŞBİLİR 14 BOLU Osman TEKDEMİR 54 SAKARYA 15 BURDUR Musa TÜRK 55 SAMSUN Yusuf CAVGA 16 BURSA SERPİL DOĞAN 56 SİİRT Şevki ERDOĞDU 17 ÇANAKKALE cevriye TÜRKER OKUTKAN 57 SİNOP Sercan SAVAŞ 18 ÇANKIRI Adem SARI 58 SİVAS Deniz SARI 19 ÇORUM Mesut TÜRKCAN 59 TEKİRDAĞ Hasan MUTLU 20 DENİZLİ Türkmen KILIÇ 60 TOKAT Ali KILIÇ 21 DİYARBAKIR Orhan BAYTEKİN 61 TRABZON Recep ŞENTÜRK 22 EDİRNE .............................. 62 TUNCELİ İsa ŞAHBAZ 23 ELAZIĞ Mustafa ESER 63 Ş.URFA Hasan BIÇAK 24 ERZİNCAN İsa ERKOÇ 64 UŞAK Muhsin İVEDİ 25 ERZURUM MURAT YAMANOĞLU 65 VAN Korkmaz BALLI 26 ESKİŞEHİR Saniye ÖZEN 66 YOZGAT MESUT KAYA 27 GAZİANTEP Müslüm DAŞDELEN 67 ZONGULDAK Şeyda MERT 28 GİRESUN Vedat DAYI 68 AKSARAY Mustafa ÜNLÜ 29 GÜMÜŞHANE SEVGİ KÜÇÜKÖNER 69 BAYBURT Rıza GÜNDOĞDU 30 HAKKARİ Kasım GENÇ 70 KARAMAN Muammer DERSALIR 31 HATAY Abdulkerim ALÇI 71 KIRIKKALE Bahattin AKYÖN 32 ISPARTA Hatice AYDIN 72 BATMAN Serkan EKER 33 İÇEL/MERSİN Nihat BAYHAN 73 ŞIRNAK Sinan BİLİR 34 İSTANBUL Gamze çimen 74 BARTIN Mehmet BOLAT 35 İZMİR Ömer CAN 75 ARDAHAN Kamil SEVİNÇ 36 KARS Murat AYBİRDİ 76 IĞDIR Sinan AKSU 37 KASTAMONU Mehmet Ali KOTAN 77 YALOVA Ali Murat TEKGÖZ 38 KAYSERİ Özben ŞİMŞEK 78 KARABÜK Mürsel SEVİNDİK 39 KIRKLARELİ Ramazan ÇEVİK 79 KİLİS Sinan KOÇ 40 KIRŞEHİR Emre KAYA 80 OSMANİYE Sabri KURT 81 DÜZCE Mehmet ERKOÇ

 
Davut Orhan Aydın 

 
Kiraz meysimi 

İŞTE KİRAZ MEVSİMİ OYUNCU KADROSU Özge Gürel Öykü Acar Serkan Çayoğlu Ayaz Dinçer Dağhan Külegeç Mete Uyar Nilperi Şahinkaya Şeyma Çetin Fatma Toptaş Sibel Korkmaz Serkan Börekyemez İlker Korkmaz Nihal Işıksaçan Burcu Uyar Mehti Aras Aydın Emre Yiğit Neslihan Yeldan Önem Dinçer Hakan Çimenser Bülent Uyar Ayşegül Ünsal Meral Nezih Cihan Aksoy Olcay Canan Sanan Gülseren Çetin Tamer Berke Sarıkaya Cem Acar Burak Şahan Gönültaş Doğan Çetin Serdar Çakmak Rıza Necip Everest Bora Kubilay Penbeklioğlu Orhan

 
Orhan Aydın 

 
Orhan Aydın 

 
Ramazan Derince 

 
Orhan Aydın